2737
2734
مرسی عزیزم خیلی راهنماییم کردی حتما در جریانت میزارم

فدات انشاا،،،،،نه نشنوی فقط بش نگوفرصت داری بحرفام فکرکنی هااین یعنی خوردکردن خودت بزارخودش بگه بمن فرصت میدیدبعدبگوچراکه نه حتماممنون به حرفام البته حرف دلم بودگوش کردیدوتمام،،،،شبت ب مثال رویاعزیزم

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
فدات انشاا،،،،،نه نشنوی فقط بش نگوفرصت داری بحرفام فکرکنی هااین یعنی خوردکردن خودت بزارخودش بگه بمن ...

قربونت برم انقد مهربونی خیلی نکات خوبی گفتی حتما اجرا میکنم شبت بهشت😍😘❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدبختی اونی که ما میخوایمش تو باغ نیس اطرافیانش...😖😖😖

این لامصب اول خودش اومد پیشنهاد دوستی داد...من اصلا فکر نمیکردم یهو بیاد دایرکتم..ولی خب خیلی زرنگه خیلیییی حساب کتاب شده داره کار میکنه میدونی چقد ازش رو دست خوردم😂ولی پسرعموش ن فقط مغروره ک اونم بنده خدا جلو من موشه😂

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
قربونت برم انقد مهربونی خیلی نکات خوبی گفتی حتما اجرا میکنم شبت بهشت😍😘❤

کلا خیلی ریز بهش ابراز کن بگیردونش خوب باشه و تمایل داشته باشه میاد مستقیم نگو اگه ازدواجیم باشه که نورعلی نوره

2728
اره اولش نخ میدم😂

واسطم میشه مثلا پیش کسی دوستی چیزی که نزدیکشه بگی من فلانی ودوس دارم 😁چه هیجان انگیزه من باشم رک وراس میگم خوشم ازت میاد شما چی و....😂

منتظر روزای بهترم ✌
2740
حالا ایشالا باز روحیش خوب شد میاد

امیدوارم❤😘

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️