2737
2739
عنوان

دانشگاه تنكابن

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 28 پست
اون زمان که من دانشجو بودم به حجاب کاری نداشتن ولی جدیدا خبر ندارم ، از خوابگاهش هم اطلاعی ندارم ولی ...

ممنون ميشم بپرسي عزيزم😍

چون خودم شيراز هستم و واقعاً اونجا كسي رو نميشناسم

ممنون ميشم بپرسي عزيزم😍 چون خودم شيراز هستم و واقعاً اونجا كسي رو نميشناسم

حتما گلم ، فردا اولین فرصت میپرسم ، بهت اطلاع میدم ، تنکابن شهر کوچیکه ولی من عاشقشم 🥰

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم جز اولويتام انتخابش كردم چون عاااشق شمالم ممنونم گلم😘😘😍💚

خواهش میکنم عزیزم ، میتونم بپرسم چه رشته ای قبول شدی 

2731
اره عزيزم،ارشد روان شناسي عمومي قبول شدم

انشالله به سلامتی ، خب تنکابن به بزرگی شیراز نیست ، شهر کوچیکه ولی از بودن اونجا لذت میبری بسکه سرسبز و خوش آب و هواس ♥️

انشالله به سلامتی ، خب تنکابن به بزرگی شیراز نیست ، شهر کوچیکه ولی از بودن اونجا لذت میبری بسکه سرسب ...

سلامت باشي عزيزم

هميشه شهراي كوچيك حال و هواشون خيلي بهتر از شهراي بزرگه،من اصن شيرازو انتخاب نكردم واسه دانشگاه🤭دوس داشتم جايي ك بهم حس خوب ميده درس بخونم ك خداروشكر همونجايي ك ميخواستم دراومدم

ببخشيد اينو ميپرسم،شما الان تنكابن نيستيد؟

سلامت باشي عزيزم هميشه شهراي كوچيك حال و هواشون خيلي بهتر از شهراي بزرگه،من اصن شيرازو انتخاب نكردم ...

نه عزیزم من تهران بودم چهار سال دانشگاه رفتم تنکابن ، الان هم کرمان هستم ، بعد از ازدواج مجبور شدم بیام اینجا ، که اصلا کرمان رو دوست ندارم  😌

2738
نه عزیزم من تهران بودم چهار سال دانشگاه رفتم تنکابن ، الان هم کرمان هستم ، بعد از ازدواج مجبور شدم ب ...

كرمانم خوبه ك

البته اينو موافقمااا ك ادم تو شهر خودش خيلي بيشتر ارامش داره

چون خودمم اهوازيم ولي شيراز زندگي ميكنم ك اصلاً دوسش ندارم🤭

كرمانم خوبه ك البته اينو موافقمااا ك ادم تو شهر خودش خيلي بيشتر ارامش داره چون خودمم اهوازيم ولي ش ...

آره دقیقا ، سالهای اول تحملش برام خیلی سخت بود مخصوصا که از تهران به دفعه وارد کرمان شدم که زمین تا آسمون با تهران فرق داشت 😔

گلم من برات درخواست میدم اگه اشکال ندارن  که خبر خوابگاه رو اونجا بهت بدم چون ممکنه تاپیکت رو گم کنم 

عزيزم مهم خوشبختيه،جا و مكان ك مهم نيست😍🦋💚 باشه عزيزم،ممنونم ازت😘😘😘

آره درسته ولی راه دور خیلی سخته ، این دو سال کرونا نتونستم برم خونوادم رو ببینم ، از ترس اینکه این مسیر طولانی ناقل نشیم و برای پدرو مادرم خدای نکرده مشکل پیش بیاد 😞

آره درسته ولی راه دور خیلی سخته ، این دو سال کرونا نتونستم برم خونوادم رو ببینم ، از ترس اینکه این م ...

از اين لحاظ درسته واقعاًدرك ميكنم،ولي ميتونيد رعايت كنيد موقع رفتن هيچ مشكلي پيش نمياد انشالله

اين كرونا هم شده معضل واقعاً🤦🏻‍♀️همه رو از هم دور كرد

از اين لحاظ درسته واقعاًدرك ميكنم،ولي ميتونيد رعايت كنيد موقع رفتن هيچ مشكلي پيش نمياد انشالله اين ...

به امید خدا 🙏♥️