2737
2739
واه چرا همه چیو دلت میخواد وصل کنی به هم من حرفم ضد مذهب نبود ولی توی پیاده رویه اربعین هرساله نه ...

الان یه ماه از پیاده روی اربعین گذشته گلم،همونطور که میدونید یک هفته بعد از آلودگی علایم شروع میشه..‌‌.ربط به مراسم اربعین نداره...‌.متاسفانه مردم رعایت نمیکنن،فک میکنن یه دوز واکسن زدن دیگه کرونا رو شکست دادن

چه تجربه ای داشت

نمیتونم لینک تاپیکشو بذارم ولی میگف خوب بوده

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولش ک کرونااومدعیدش گرفتم امموقع تست خون دادم منفی شد ک گفتن درس نیس منم ازترس نرفتم عکس۱۶روزمرگ ...

انشاالله زودتر خوب شی خیلی سخته واسه بار سوم گرفتی من اولین بارم بود باور کن افسرده شدم انشالله خوب شدی حتما واکسن بزن

چه تجربه ای داشت

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
من دخترم ۱۳ سالشه،نمیدونم ببرم واکسن بزنه یانه.به سنش میخوره؟

2738
انشاالله زودتر خوب شی خیلی سخته واسه بار سوم گرفتی من اولین بارم بود باور کن افسرده شدم انشالله خوب ...

بابا عروسی ذاشتیم نزدیک نمیشد نریم ۲۰ام دوزدومم بودگفتم برم بیام میزنم دلشوره داشتمامامانم میگفت بزن شوهرم میگفتم حسش نیس برم بزنم حالازدمریض شدم مونددوهفته دیگ

رنگ ولایتhaircolorist
اره ماهم زدیم خداراشکر مشکلی نداشتیم الان فقط داداشم که ۱۱ سالشه مونده که واکسنشون اومد میخواد بزنه

من هنوزوقت نکردم برم بزنم 😕تاشوهرم ازسرکارمیاد ساعت هشت ونیمه وهماجاتعطیل 

اره به دلمون یه برف و بارون قشنگ موند😂

ای جانم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.