2733
2739
عنوان

چجوری مستقل بشم بعد طلاق خواهش میکنم بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 21 پست
بدترازمن نیست یکم عشوه سیاست مداری یاد بگیر

چجوری😩

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدترازمن نیست یکم عشوه سیاست مداری یاد بگیر

باورت میشه دوس پسر قبلیم میگفت انقد عشوه میریزی که فکر میکنم نقش بازی میکنی بعدش میبینم خود خودتی عشوه ریختن و ناز کردن تو خونته یا بعضی دوستای صمیمیم میگن خیلی حرکاتت نازه ولی این گاو نمیبینه اونارو😒😒

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 
2731
باورت میشه دوس پسر قبلیم میگفت انقد عشوه میریزی که فکر میکنم نقش بازی میکنی بعدش میبینم خود خودتی عش ...

اگه خرجتی میده وتامینت می‌کنه بیخیالش شو با بچه آت وقت بگذرون خوش‌باش 

اگه خرجتی میده وتامینت می‌کنه بیخیالش شو با بچه آت وقت بگذرون خوش‌باش 

خداروشکر بچه ندارم