2733
2734
منم ازدیروز خود بهخود همینجوری شدم انگار یه توپ کوچیک سمت چپ گلموه دارم عذاب میکشم من فک کردم کرونا ...

دلیل زیاد میتونه داشته باشه ظاهرا از معده گرفته تا تیروئید تا ناراحتی ک استرس و...

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
التهاب داشته باشه ادم احساس میکنه یه چیزی تو گلو هست و حتی نفس هم خوب درنمیاد من خودم همش نفس عمیق م ...

آخه جدیدا رژیم گرفتم نمیدونم از اونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیل زیاد میتونه داشته باشه ظاهرا از معده گرفته تا تیروئید تا ناراحتی ک استرس و...

جدی؟؟خخخ فک کردم سرما خوردم چون اولین باره اینجوری میشم

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2728
عزیزم شما خوب شدی؟

بله خوب شدم خداروشکر.فکر میکنم بیشترش بخاطر مشکلات ناراحتی و غصه بود

بیشتر بیماری ها از فکر و غصه است

ازمایش تیرویید هم دادین؟

بله تیروئید هم دارم و چند ساله دارو میخورم.ولی اون مشکلم بیشتر بخاطر ناراحتی بود فکر میکنم چون درست تو روزهایی اتفاق افتاد ک یه ناراحتی و مشکل خونوادگی داشتیم و فشار عصبی روم بود و فکر زیاد داشتم و شبا نمیتونستم بخوابم

2740
بله تیروئید هم دارم و چند ساله دارو میخورم.ولی اون مشکلم بیشتر بخاطر ناراحتی بود فکر میکنم چون درست ...

سلام 

ببخشيد من هم يه تقريبا سه هفته اي هست كه اين مشكلو دارم

انگار سمت راست گلومه

بعد اندوسكوپي هنجره هم رفتم ، دكتر گفت از استرس و اعصاب و ناراحتي و زياد صحبت كردنه چون من تدريس مي كردم و تايم كلاس هام زياد و پشت سر هم بود

گفت خودش به مرور خوب ميشه چون فقط يه مقداري از هنجره سمت راستت رو درگير كرده

خواستم بپرسم شما خوب شديد؟ چه قدر طول كشيد حدودا؟

سلام  ببخشيد من هم يه تقريبا سه هفته اي هست كه اين مشكلو دارم انگار سمت راست گلومه بعد اندوس ...

سلام.مشکل من بخاطر استرس و ناراحتی بوده دقیق یادم نمیاد ولی فک میکنم حدود ۲۰روز یا یک ماه طول کشید

ولی شما احتمالا بخاطر تدریس چون خواهر خودم معلم و یکی دوبار گرفتگی صدا و...پیدا کرده ک دکتر رفته

سعی کنید ب حنجره تون استراحت بدید و با صدای بلند صحبت نکنید یه مدت و استرس رو از خودتون دور کنید