2737
2739
عنوان

عکس دندونام رو‌میزام ببینید خیلی ضایع هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 44 پست
بنظرتون ارتودنسی دندون و لق میکنه؟

نمی دونم ولی بهم میگفتن باید ۶تا دندون رو بکشی منم لج کردم نرفتم 🤦🏻‍♀️

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قیافتو اینجوری تصور کردم خندم گرف 🤧😂✌️

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
اصلا عکسی از دندون پایین نبوده که

پاکش کردم 🤣

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
قیافتو اینجوری تصور کردم خندم گرف 🤧😂✌️

🤣🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️

2738

دندونات مرتبا

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
شیش تا😐😐 ولی دندونات مشکلی ندارنا

دندون جلوم یکم جلو هست از بقیه 😭

من دوتا دندون گرگی خیلی بد دارم😂😐 ۶ تا پایینی ام یخورده نامرتبن

بعضیا دوس دارن دندون نیششون تیز باشه تا مثل خون آشام باشن🥴😂تو قدر بدون 

انقدر عملی و مرتب آدم میبینه دلش نچرال داغون میخواد😁😂منم دندون پایینیام یه کم کجن ولی راحتم😂

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
2706