2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس.نهایت بالا میاره اگه بهش نسازه.هیچی نمیشه.انشالله ک بش میسازه.فقط هواست به دفعش باشه.چون احتمال ...

امضات خیییییییلی قشنگه🥺

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
دوتابچه هام رو هم تا8ماهگی شیرخشک نان دادم

گلم بعد هشت ماهگی دیگع شیر خشک ندادی بهشون؟

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2731
گلم بعد هشت ماهگی دیگع شیر خشک ندادی بهشون؟

ن بعدش فقط شیرگاو رقیق شده بانبات دادم وبیشتر غذا مثل بسکویت مادر وغیره

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
ن بعدش فقط شیرگاو رقیق شده بانبات دادم وبیشتر غذا مثل بسکویت مادر وغیره

چه عالییی

البته من از ناچاری دادم چون همسرم شیرخشک نمی خرید

ولی بازم خوبه الان کلا معضل شیر خشکه گیر نمیاد انقد عذابیم ک نگو 

2738
ولی بازم خوبه الان کلا معضل شیر خشکه گیر نمیاد انقد عذابیم ک نگو 

من سردوتابچه هام شیرنداشتم خدا کنه سراین داشته باشم وگرنه بیچاره میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

شیرخشک خوبیه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
من سردوتابچه هام شیرنداشتم خدا کنه سراین داشته باشم وگرنه بیچاره میشم

حتی شیر نداشتی بچه ات گریه میکرد طبیعیه سمت شیرخشک نرو با گریه بچه ات سینه هات مهر میکنه 

بعدشم شیرافرا هست از داروخونه عطاری بپرسی بهت میدن شیرت خیلی زیاد میشه 

ان شاالله پاقدمش براتون پرخیر و رزق و روزی باشه جانم

حتی شیر نداشتی بچه ات گریه میکرد طبیعیه سمت شیرخشک نرو با گریه بچه ات سینه هات مهر میکنه  بعدش ...

انشالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن