2737
2734

بگو شیشت گم شده بعد باهم دنبال شیشه بگردین ببینه نیست ساکت میشه

بهش بگو الان با لیوان بخور بعدا برات شیشه میخرم

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ي دونه ديگه هم دارم قدش كوتاهه ودوتا دسته داره ولي روش سه تا سوارخ نيس وهمينطور ني داره ماركش يادتو ...

فک کنم بی بی لند بود سرش مربعی هسش گرد نیس مثل شیشه شیر ۳تا سوراخ داره 

بَدَنَش هم دقیقن مثله لیوانه

2728
بگو شیشت گم شده بعد باهم دنبال شیشه بگردین ببینه نیست ساکت میشه بهش بگو الان با لیوان بخور بعدا برا ...

شبرخشك  ندمش مشكلي نداره ولي شيرخشك تو ايوان نميخوره

وگرنه عاشق شيشه شير نيس

2738
برا اینکه فک میکنه پستونک راحت تره . نمیدونم والا اگه حوصله بچه داری رو نداری پس چرا اصلا بچه دار می ...

احتمالا در آینده مادری صبور و باحوصله ای باشه✋😂😂😂

بابا بزار حداقل دوسه ماه صدای گریه شو بشنوی اصلا آدم کیف میکنه اصلا ..

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
اخه دسش ميمكه ميخام از سرش بيافته ميگن اول بايد از شيشه بگيرمش

هر کی گفته بیخود گفته.

تا دوسالگی باید با شیشه بخوره..

چون هنوز غریزه ی مکیدن داره...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ای بابا شما چه گیری دادین حتمن ادم شیر نداره دیگه والا بچه های شیر خشکی خیلی سالمترو باهوشترن 

عزیزم میخوای جواب بدی لازم نیست بچه هایی که شیر مادر میخورن رو تخریب کنی هوش بچه به پدر و مادر میره نه شیری که میخورن و بچه هایی که شیر مادر میخورن هم سالمن🌹

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
عزیزم میخوای جواب بدی لازم نیست بچه هایی که شیر مادر میخورن رو تخریب کنی هوش بچه به پدر و مادر میره ...

من نگفتم سالم نیستن درباره بررسی هوشو سلامت بچه ها در ارتباط با شیر مادرو خشک که میگن شیرمادر بهتره گفتم تو خونواده ما حداقل اینه بچه هامون شیرمادر خوردن انواع الرژیو دارن تو سن کم دچار عفونتای ریه شدن ولی شیرخشکیا نه اصلن هوششونم بهتره  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب