2737
2739
عنوان

تپش قلب ١٥ سالمه🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 24 پست
اره منم دقيقا همينجوريم نصف شب هميشه با تپش قلب بيدار ميشم 

بیا تلگرام صحبت کنیم

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چند سالته شما ؟

۲۵

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2728
عع ده سال از من بزرگتري 😅 شمام بخاطر خود بيمار انگاري مصرف ميكنين و مشكلات پانيك؟

نه استرس فقد

سلام منم ۲۰روزه اسنترامیخورم ولی تپش قلب دارم شما چکارکردی بهترشدی؟؟

سلام

اره عزیزم بهترم 

برای تپش قلبتون به پزشک بگین براتون پرانول تجویز کنه ( سرخود نخورین ) مشکل تپش قلبتون حل میشه

سلام اره عزیزم بهترم  برای تپش قلبتون به پزشک بگین براتون پرانول تجویز کنه ( سرخود نخورین ) م ...

مرسی گلم من بهترشدم ولی خیلی بی انگیزم وبه هیچی علاقه ندارم نمیدونم ازاسنتراست ؟؟؟

2738
مرسی گلم من بهترشدم ولی خیلی بی انگیزم وبه هیچی علاقه ندارم نمیدونم ازاسنتراست ؟؟؟

اره عزیزم نمیدونم چند وقته که این دارو رو مصرف میکنین ولی تا سه هفته اول کاملا نتیجه بر عکس میده یا حالتون از قبل بدتر  میشه ولی بعد سه هفته رو به بهبودی میرید