2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیرم خوب الان شما تازه اومدی و‌اونام فکر میکنن درست تر اینه و به بزرگتر میگن و دعوت میکنم منم همه به مادر شوهرم زنگ میزدن و اون از ما میپرسید وقت دارید و جواب میداد بهشون 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
شمارمو ک نداشتن 

خب دیگه

دستشون درد نکنه حداقل دعوتت کردن

برو خوش بگذره 

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2728

بیخیال پاگشا اغلب اینجوری دعوت میکنن

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧

فک نکنم.معمولا به بزرگترا میگن دیگه چون دعوت اوله.موقع منم یادمه به پدر و مادر شوهرم زنگ میزدن.مثلا عموی شوهرم با ۵۰سال سن به من ۱۸سال سن زنگ میزد امشب بیان خونه ما پاگشاتون کنیم😂😂😂بنظرم خندداره.

ولی بعد پاگشا دیگه توقع داشتیم کسی خواست دعوت کنه به خودمون بگن.

خدای من...مردم شکر نعمت های تو را میکنن؛اما من،شکر بودنت را؛تو نعمت منی...😍😍😍عزیزان برا سلامتی امام زمان(عج) و خودتون و خودم و همه یه صلوات مهمونمون کن😘