2752
2734
عنوان

وسایل خونه شکستم تازه زایمان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 29 پست

اعصابت ضعیف شده شاید افسردگی هم گرفتی به خودت بیا سعی کن خود حال روحیتو خوب کنی منم همسرم خیلی ناراحتم کرده اخیرا یعنی خون به دل شدم ولی دارم خودمو خوب میکنم کمی آرایش میکنم میخام برم آرایشگاه خودمو با گوشی سرگرم میکنم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
اعصابت ضعیف شده شاید افسردگی هم گرفتی به خودت بیا سعی کن خود حال روحیتو خوب کنی منم همسرم خیلی ناراح ...

بچه نمیزاره یک ساعت برا خودم باشم

...

تیکرتولد یک سالگی پسرم،خدایا مراقبش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ کمکی میکنه بهم  کاش قرص میداد  یه پزشک مغز و عصاب داریم شهرمون  روان  شناس ...

اره مغز و اعصاب هم خوبه بری .دووم اوردم دیگه چکار کنم باسختی ولی مادر هستم وظیفمه حمایتشون کنم بهشون برسم 

سیده خانم۲۶ ساله مادر سه تا کوچولو .
عزیزم غصه نخور بعد زایمان یه خورده طول میکشه هورمون ها تنظیم شن  مردها برای اینکه تو خونه کاری ...

ن این ۱۲ سال ازم بزرگتره از اول نمیفهمید منو

۱۵ سالم بود شوهرم دادن حالیم نبود

2731
اره مغز و اعصاب هم خوبه بری .دووم اوردم دیگه چکار کنم باسختی ولی مادر هستم وظیفمه حمایتشون کنم بهشون ...

کاش دارو بده بهم اروم شم ینی میده شرایطمو بگم؟؟؟

من دیگه بچه نمیارم دشت خود آدمه

سلام عزیزم شوهر منم سرده و خیلی مشکلات دارم و منم ۱۵ روزه زایمان کردم شب و روز کارم گریس به خاطر تغی ...

اخی 

منم گریه 

ضعیف شدم

ب نظرت چی میشه تهش؟؟؟

ازاول همین بود نمیفهمه منو بزرگتره ۱۲ سال

عزیزم بخدا دارم از همه نیازام میگذرم تا نیازای بچه هامو برطرف کنم برا خودم هم هیچ وقتی ندارم .منتظرم تا یکم بزرگ بشن کلا خودمو فعلا کنسل کردم حتی بازار نمیتونم برم .شما مادری بچتو گناه داره بخاطر اونم که شده یکم اروم باش شوهرتو کاری نداشته باش تا یکم بچت بزرگ بشه درست میشه شوهرا ۹۰ درصدشون همینن به مرور بهتر میشه فقط صبر داشته باش

چرا کمک نداری. مادری خواهری خواهرشوهری  .گرچه  وظیفه شوهرته  که بهت کمک کنه ولی وقتی ...

ن کمک ندارم 

یک ساعت نمتونم از پیش بچم برم جایی گریه مسکنه

ازاول همین بود نمیفهمه منو بزرگتره ۱۲ سال

اینم بگم من هیچ کس نه همسر .نه خواهر .نه مادر نه هیچکس کمکم کرد خودم فقط بچه هامو بزرگ کردم از روز اول زایما حتی خودم به تنهایی بچه یه هفته رو حموم دادم خودم خوابوندمو بستمو شستم و و و اصلا از کسی کمک نخاستم .

اخی  منم گریه  ضعیف شدم ب نظرت چی میشه تهش؟؟؟

گلم اگ میتونی ی مدت برو پیش خانوادت تا استراحت کنی یکم .عادیه برای همه ی پیش میاد یکی دوماه دیگ خوب خوب میشی .من بچمم شیرخشکیه دیشب کلا ۳ ساعت خوابیدم خیلی سخته ولی میگذره

ن این ۱۲ سال ازم بزرگتره از اول نمیفهمید منو ۱۵ سالم بود شوهرم دادن حالیم نبود

الان چند سالته گلی

فدای سرت غصه نخور برو واسه خودت یه چای خوشمزه درست کن با یه شکلات بخور لذتش رو ببر 

اونم از سر حالی تو سر حال میشه میاد نازت رو می‌کشه 

💞💞💞🌺🌺😍😍