2733
2739
عنوان

مهران غفوریان چرا اینجوری شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 29 پست

بابا بنده خدا هم رژیم داشت هم مریض شده بود . ترو خدا هر کی لار میشه رو انگ اعتیاد نزنید 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاغر کرد خیلی زشت شده الانم که قلبشو عمل کرده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
گردی چیه

هروئین

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2740

منم یکی از دوستام وزن یادی کم کرد .

اینقدر پشت سر بیچاره گفتن معتاد شده که دوباره برگشت به وزن اولش..با اینکه زن بود و دو تا بچه داشت‌.

چشمای منم آبیه متمایل به قهوه ایه،ولی دیگه خیلی متمایله    
2706