2737
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 20 پست

با سلام .هر کس را همانطوری که هست بپذیرید.زیاد به این جزییات وارد نشوید. صحبت کردن در شرایطی آرام و متین در این موضوع روشن کننده است. بفرمایید که نگران این موضوع هستید. ولی چک کردن انلاین بودن هم هم کار صحیحی نیست

حالا فرضا دوست نداره اين ديگه التماس كردن واسه كمك خواستن داره اخه عزيز من 

آره راست میگی یادم نبود اینجا نی نی سایته جایی که به جای کمک کردن  توهین میکنن جایی که اگه بگی به شوهرم خیانت کردم میان کمکت میکنن جایی که اگه بگی با مادرشوهرم دعوام شد کمکت میکنن ولی یه سوال مهم و ساده رو اینطوری بد جلوه میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینو بگو

آره راست میگی یادم نبود اینجا نی نی سایته جایی که به جای کمک کردن  توهین میکنن جایی که اگه بگی به شوهرم خیانت کردم میان کمکت میکنن جایی که اگه بگی با مادرشوهرم دعوام شد کمکت میکنن ولی یه سوال مهم و ساده رو اینطوری بد جلوه میدن

والا اخه 

آره راست میگی یادم نبود اینجا نی نی سایته جایی که به جای کمک کردن  توهین میکنن جایی که اگه بگی به شوهرم خیانت کردم میان کمکت میکنن جایی که اگه بگی با مادرشوهرم دعوام شد کمکت میکنن ولی یه سوال مهم و ساده رو اینطوری بد جلوه میدن

2731
الان این. همه قسم لازم بود😐😐😐😐😐تو دیدیش باهاش حرف زدی. تو بهتر اخلاقشو میدونی