2737
2734
عنوان

به نظرتون کی راه زمینی عراق

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 38 پست
😍🤲💚😘

کدوم شهری استارتر؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهواز عزیزم 😍

ای جاااااانم. چقدر نزدیک هستید... آدم اینجوری بیشتر دلش پر میکشه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ای جاااااانم. چقدر نزدیک هستید... آدم اینجوری بیشتر دلش پر میکشه...

بله دقیقا 😢

خواهر خوبم من بعد از شهادت سردار سلیمانی میخواستم برم گفتن فعلا نمیشه بعد از یکی دوماه کرونا شد کلا مرز بسته شد الان ۲ ساله دارم انتظار میکشم 

البته امروز مدیر یکی از کاروان ها بم اطلاع داد انشاالله باز میشه البته با تست کرونا...من دو دوز واکسن و زدم پاسپورت هم گرفتم فقط منتظرم مرز بازشه

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
بله دقیقا 😢 خواهر خوبم من بعد از شهادت سردار سلیمانی میخواستم برم گفتن فعلا نمیشه بعد از یکی دوماه ...

دورت بگردم... ایشالا به زووی قسمت میشه. میشه من رو دعا کنی اونجا؟

خواسنی بری همینجا بگو لطفا

دورت بگردم... ایشالا به زووی قسمت میشه. میشه من رو دعا کنی اونجا؟ خواسنی بری همینجا بگو لطفا

ممنون عزیزم 

فدات بشم مهربون همین که درکم میکنی یه دنیا ممنون 🙏

بله چشم عزیزم حتما دعا تون میکنم البته اگر لایق باشم 😘

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2738