2737
2734
عنوان

سین نکرد افلاین شد

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 28 پست
پیامتو پاک کن تو کفش بمونه بعد که بهت پیام داد یه مدت حدودا دو روز سین نزن تا فگ نکنه اویزونی 

اره حتما تلافی میکنم 

کاربری دست دو نفر ❤برای حاجتم صلوات بفرستید ممنون❤

ببین بعضی ها واتساپ جی بی دارن که براشون بالای صفحه نمیاد که پیام اومده و مثلا توی گوگل هم باشن میزنه آنلاین وات منم اینجوریه شاید واتش اینجوری باشه 

اسمم ستایشه اشتباه تایپیه😐👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوابتو داد سین کن جواب نده بعد یه ساعت دیگه برو جواب بده حالش بیاد جا😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

وقتی اونم بهت پیام داد تو هم انلاین باش بعد افلاین شو بهش بفهمون چه حسی داره

دختر بودن جرم نیس..دختری که بلند میخنده بیحیا نیست حالش خوبه! دختری که میخواد حقش و بگیره سلیطه نیست، توانمنده! زنی که طلاق میگیره مطلقه نیست، مجرده!دختری که نمیخواد ازدواج کنه ترشیده نیست، مستقله!...      ❤علاوه بر اینکه چشم هارا باید شست، جوردیگر باید دید؛  مغز هارا باید  شست... جوری دیگر باید اندیشید!  
2731
این یعنی خیلی دوسش داری ولی اروم باش اینستا گاهی طرف افلاین شده ولی انلاین نشون میده بعد از چند د ...

تلگرام بود زمانش طولانی بود اخه 

اره خوشم میاد ازش 

ی مدت مشغول بود منم به روش اوردم که دیگه سراغی نمیگیره 

البته غیر مستقیم گفتم، گفت: من سر حرفم هستم و حسم تغیبر نکرده

نمیدونم چیکار کنم  

ببین بعضی ها واتساپ جی بی دارن که براشون بالای صفحه نمیاد که پیام اومده و مثلا توی گوگل هم باشن میزن ...

تلگرام بود

2738
نه پاکش نکن  شاید جیبی داشت زشت میشه  اونم پیام داد توهم همینکارو انجام بده تا بفهمه دیگه ...

تلگرام بود 

اره منم تلافی میکنم

بعد یکساعت،؟ کم کم دوروز

😂نه دیگه اونجوری قطع رابطه میشه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
منم ی خواستگار داشتم ولی برعکس اون سین کرد ولی جواب نداد بعدشم بعد ی سری مسائل بلاکش کردم حالا بعد ی ...

میشه بگی چه مسائلی ؟چه رفتاری داشت؟

بگو اگه اینم اینجوری باشه 😂بلاکش کنم