2733
2734
مرسی .  ینی کسیو دوست نداشتی ؟

چرا هنوزم دوسش دارم خیلیییی🥺هرروزم بیشتر میشه

من اول عاقلانه انتخاب کردم بعد بهش علاقه مندشدم و راضیم

ولی اگه رفتم حتما به صلاح نبوده... می‌چسبم ب زندگیم... مگه چن روز عمر میکنیم ک تو غم و غصه بگذره

نمیگم ناراحت نمیشم، میشم ولی زندگیه دیگه بالا پایین داره چ میشه کرد 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۴ سالل . چرا خب نشد ؟ 

خب فکر کنم عشق من یک طرفه بود از طرف اونم پالسهای مثبت میدیدم اما خب هیچ وقت ابراز نکرد.

منم رفتم دنبال زندگیم ،الان متاهلم و همسرم رو خیلی دوست دارم ولی احساسی که به اون داشتم متفاوت بود .

2731
ان شالله که صلاحت تو رسیدن بهش باشه، چون اگه غیر از این باشه مثل من همیشه حس میکنی یه تکه از قلبت کن ...

واااای چقد سخت 

من م همش بفکرعشق قبلیم هستم که کات کردیم حسی که به اون داشتم هیچ وقت با الانیه هم ندارم اون برام یه چیز دیگه بود ولی عوضی بود واقعا خودم کات کردم ولی الان به غلط کردن افتادم میدونم هیچ وقت ا خر عمرم کسیو انقد دوست نخواهم داشت 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین