2733
2739
عنوان

هر کسی در مورد عمل ابدو یا همون تامی تاک سوال داره بپرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2251 بازدید | 42 پست
مبارکه راضی هستی؟ اهل تهرانی؟ من شکم و پهلو رو میخوام انجام بدم شکممو کلا برداره و صاف شه خیلییی م ...

مرسی عزیز ساکن آلمان هستم 

با وجووود ورم فراووووووان بازم رازیم ناف رو خیییلی طبیعی در اورده لعنتی برام 😍

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیز ساکن آلمان هستم  با وجووود ورم فراووووووان بازم رازیم ناف رو خیییلی طبیعی در اورده ل ...

سلام عزیزم شوهر من۱۰۷کیلوئه قدش۱۷۵ خیلی اضافه وزن داره شکمش وحشتناک بزرگه اگه پیکر تراشی بکنه خطرناک نیست؟خودش دوست داره چربیاشکمشو در بیاره اما من خیلی مخالفم میترسم خیلی استرس دارم

سلام عزیزم شوهر من۱۰۷کیلوئه قدش۱۷۵ خیلی اضافه وزن داره شکمش وحشتناک بزرگه اگه پیکر تراشی بکنه خطرناک ...

نه به نظرم برن پیش یک فوق تخصص بهترین نتیجه رو میگیرن

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2728
سلام عزیزم شوهر من۱۰۷کیلوئه قدش۱۷۵ خیلی اضافه وزن داره شکمش وحشتناک بزرگه اگه پیکر تراشی بکنه خطرناک ...

ببین با لیپو اصلااااا وزن کم نمیشه فقط سایز کم میشه

ببین با لیپو اصلااااا وزن کم نمیشه فقط سایز کم میشه

عزیزم من دیروزم پرسیدم جوابمو ندادی میشه لطف کنی بگسی واسه زیباییه و  ا  ژ   ن چی کا ر میکنن ؟ منم خیلی دلم میخواد انجام بدم  هزینه اش رو هم میشه بگی 

هیچ ورزشی برای قلب بهتر از خم شدن و گرفتن دست افتادگان نیست   جان هولمز
عزیزم من دیروزم پرسیدم جوابمو ندادی میشه لطف کنی بگسی واسه زیباییه و  ا  ژ   ن چی کا ...

تزریق چربی پرینورافی یعنی دوخت فاصله مقعد تا واژن و سفید کردن هزینشم ۳۰

2740
تزریق چربی پرینورافی یعنی دوخت فاصله مقعد تا واژن و سفید کردن هزینشم ۳۰

عزیزم چه جوری سفید کردن با لیزر یه جراحی

لیزر

عزیزم همه این کارارو برای وا  ژ ن دکتر جراح پوست انجام داد منم اگه بخوام باید چی بگم به دکتر بگم چی میخوام 

عزیزم همه این کارارو برای وا  ژ ن دکتر جراح پوست انجام داد منم اگه بخوام باید چی بگم به دکتر بگ ...

نه خانمی دکتر جراح پوست چیه دکتر جراح و زیبایی زنان برید من خودم با دکتر میترا بهمن پور عمل کردم دستش سبک بود 

نه خانمی دکتر جراح پوست چیه دکتر جراح و زیبایی زنان برید من خودم با دکتر میترا بهمن پور عمل کردم دست ...

مرسی عزیزم من یه کم خنگم شرمنده خیلی سوال پرسیدم  انشالله زودتر سر پا بشی و 

همونطور که دوست داری بشی