2737
2734
عنوان

خانوم های متاهل یا نامزد بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 22 پست

همون ديربه دير برو اتفاقاعزيزم ميشى واحترامت سرجاشه من هفته اى يكباريادوبار ميرم ولى جاريم دوماه يبارمياد اومدنى انگار وكيلى وزيرى كسى اومده

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
آخه دیر به دیر هم وقتی میبینم یکدوم براشون مهم نیست من برم یا نرم همون دیر به دیر هم غرورم اجازه نمی ...

بالاخره که نمیشه کلارفت وامدقطع کنی چیه جنگ ودعوابیخودبرای خوددرست کنی 

بری بخاطرشوهرت میری نه کسه دیگه ی!

اینطوری میتونی بعدعروسی همین فاصله رو رعایت کنی،بعدعروسی بهش زنگ نزنی وکارهاشون تکرار کنی. وهیچکس هم نمیتونه بگه چرا!

به بعدعروسی هم فکرکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه دیر به دیر هم وقتی میبینم یکدوم براشون مهم نیست من برم یا نرم همون دیر به دیر هم غرورم اجازه نمی ...

مادرشوهرمنم براش مهم نیست من توبیمارستان بستری بودم نه اومد نه یه زنگ زد ولکن بابا زندگی خودت وبکن منم برام مهم نیست بیشتر سکوت میکنم که شوهرمم اعصابش خورد نشه

من عقد هم بودم زیاد نمی‌رفتم 

الآنم که عروسی کردم دیر به دیر میرم 

خودم اینجوری دوست دارم 

وگرنه اون جاریم هرشب خونه مادرشوهره هر کسی یه مدله

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2728
بلاخره اگه منو دوست داشتن که حداقل یبار میگفت چرا خونه ما نمیای

نه عزیز ربطی به علاقه نداره. مدلشونه. مادر شوهر من هی گله میکرد که چرا تا دعوت نکنم نمیایین درحالیکه هر بار میرفتم با چشم گریون برمیگشتم

2740