2737
2739
عنوان

حرفای اشتباهی

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 24 پست
عزیزم بچه ها خنده دارن ولی بزرگترا ک از قصد نمیگن احتمالا لهجه خاصی دارن یا زبونشون نمیچرخه چرا ادم ...

ما که مسخره نمیکنیم پسرهمسایه ما اشتباه میگه بلندش میکنم ماچ ماچش میکنم

من عاشق بچه هام

اون که مسخره کنیم بله بچه ها غرور دارن ودرست نیس

من به پسرهمسایمون میگم برام صدا گرگ وقورباغه دربیاره

چون عالی تقلید صدا حیواناتو میگه

زنده باشه عزیزم کلی خندیدم😂

سلامت باشی قشنگم همیشه لبات خندون باشه الهی❤😁

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلامت باشی قشنگم همیشه لبات خندون باشه الهی❤😁

💗😘

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

دخترم 

تخم مرغ:تومه مخ 

ابمیوه:اب مُخُنِه 

شکلات:تُقُ تُقُلِه 

ارایش:آشونی 

دراز بکشیم:دراز خونیم 

در را ببندید 

دست را بشویم 

خمیردندون:خَنگول 

پیرمرد یا پیر زن:‌‌‌‌‌‌‌‌‌پیر مَزَدی 

فحش:مَچِقوچی 

😂😂😂

دخترم از فضا اومده 

الان همشو درست میگه 

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
منظورش بچه همسایشون بود فک کنم

شمالی پسرهمسایه

اما نه لهجه تهرانی داره

برامن جذابه 

من اشتباهات پسرمو مینویسم تودفترچه خاطراتش وکلی قربون صدقه اش میرم

بزرگ شد بخونه

2740