2737
2739
عنوان

دوست دارین چجوری بمیرین؟🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 52 پست
منم هروقت به مرگ خودم یا دور از جون مامان و بابام فکر میکنم ناخداگاه اشکام می‌ریزه😣

مادر بشی خیلی بدتره 

همین امشب میگفتم اگ من بمیرم بچم چی میشه دلش میگیره ناراحت میشه میبینه بقیه مادردارن این نداره جوش میزنه 

خیلی فکرهای دیگه داغونم کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر بشی خیلی بدتره  همین امشب میگفتم اگ من بمیرم بچم چی میشه دلش میگیره ناراحت میشه میبینه بق ...

وای نگو دلم گرفت😭😭😭

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       
2728
خودم اشکم اومد 

وای🥺🥺

نمی‌خواستم حالتو بد کنم🥺🥺

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       
چی شدهمگی نشستین گریه میکنین که همگی باهم ساکت شدین؟؟؟

😅😅😅😅😅😅

2738