2733
2739
عنوان

میگن خون پریودیو نامحرم ببینه گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 68 پست
حالا تو اروم باش فرزندم🌹😀😀😀😀

🥲😂

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم اوردی تومدرسه مستخدم ما مرد بود باخانمش مدرسه روتمیزمیکردن بچه ها نوارکثیف مینداختن روی زمین دسشویی میومد همه مارونفرین میکردومیرفت بعضی دخترا شورشو دراوردن بخدا

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

حالا کسی دیگه با خون تحریک نمیشه که بگیم محرم نامحرم.

ولی اتفاقه دیگه خیلیا یهویی تو یه مکان عمومی این اتفاق میفته براشون که خب متاسفانه فرهنگ چگونگی برخورد با این قضیه اینجا جا نیفتاده.ولی بقیه جاها ببینن خیلی کمک میکنن به طرف.چه ربطی به محرم نامحرمی داره.

حالا جدا از این قضیه یه عده که کم هم نیستن میان نوار بهداشتی کثیفو همینجوری میندازن تو توالت عمومی،توروخدا اگه یکی از اینایین دیگه نکنین اینکارو.آدم میمیره و زنده میشه یه دستشویی بخواد بره بیرون،اینه که بی فرهنگیه.

من خودم چه خونه باشم چه مکان عمومی همیشه از روزنامه،کاغذ یا پلاستیک مشکی استفاده میکنم

2728

اینجا آدم یه چیزایی نبینه به چشاش شک میکنه

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
اره  اینا تو خونه خودشونم مثل حیوان زندگی میکنند  اخه بیشعور  جمع کن خودتو  ...

یارو از ماشین مدل بالاش شیشه رو داد پایین پوشک بچه رو پرت کرد تو فضای سبز کنار جاده ، دک و پزشون رو میدیدی می گفتی عجب

شعور ذاتیه

عجب 
افرین خوشم اومد ازت چه خوبه سنت کمه ومقیددختر نازنین❤❤❤❤خدا بهترینهارو واست بخاد

خیلی ممنون♥️🌺

الهی بهترین هاهم نصیب شما بشه

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
2738