2733
2734
عنوان

بنظرتون.ب شوهرم.بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 24 پست
ک بگه من خیلی باهوشم.و حالیم ک.جبران کمبودهای زندگیش ک.یارو ولش کرده رو سر من   سوار شده&n ...

من توجه کردم هر کی اینطوری بگه هیچی از اون حرفه حالیش نیست فکر نکنم اصلا برای همسرتون مهم باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2731
آخه نمیتونم.ثابت.کنم ک.دروغ میگه که میگی من همون بار اول آزمون آیین.نامه قبول شدم در صورتی.ک دورغ می ...

همین الانم از دیشب خونمون بودن من.گزینه لغو سفر و بقران یادم رفته شوهرم.داره میگه از خواهرت بپرس 

ک بگه من خیلی باهوشم.و حالیم ک.جبران کمبودهای زندگیش ک.یارو ولش کرده رو سر من   سوار شده&n ...

خب ولش کن تو که میدونی اینجوریه آروم به شوهرت بگو کلی بگو تا بفهمه از این به بعد هرچی گفت اهمیت نده