2737
2739
عنوان

دخل و خرجمون نمیحونه!!! کمکم میکنید مدیریت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 47 پست
ای خواهر!!!

این چیزا شوخی نداره! قرار نیست تو یه خرجی رو‌نکنی بعد اون پول خرج کس دیگه ای بشه! تو اگه از خرجی چشم پوشیدی برای اینه که تو‌ زندگیت بمونه، وگرنه دور از جون نه خنگی و نه چلاق! اینو حالی شوهرت کن! وقتی اونقدر داره برای بچه برادرش کادو‌بخره چون دلش خواسته بیحا کرده کیف شصت ملیونی برای تو‌نخره! بگو منم دلم خواسته! تو واجب تری یا بچه برادرش؟!! برو یه کیف لویی ویتون بخر تا ادم شه😅اینو تو مغزش فرو‌کن! 

اجاره خونه دارید شاید اگر خونتون استخر داره شارژش بالا میشه،یا بیمه ماشین اینا چیزاییه که کمه تو خرج ...

بيمه ماشين و بيمه تامين اجتماعي و بيمه تكميلي داريم شايد بيمه ديگه هم باشه من يادم نيست اما خوب بيمه رو همه دارن ديگه  

شارژ ساختمون خيلي كمه ماهي صد هزار تومنم نميشه در كل يه زندگي متوسط به بالا داريم اما نبايد انقدر هزينمون بشه وقتي با اطرافيان مقايسه ميكنم خوب زندگيمون در يك سطحه چرا اونا با دوتا بچه ماهي ١٤تومن خرجشونه ما دو نفريم بالاي بيست تومن بشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بيمه ماشين و بيمه تامين اجتماعي و بيمه تكميلي داريم شايد بيمه ديگه هم باشه من يادم نيست اما خوب بيمه ...

دقیقا زیاده ماهم ۴ نفریم شهریه مدرسه پسرم وکلاساش ۴ تومن میشه ماهانه ،شارژ ساختمون ۳۰۰ تومن ماهی۳۰۰ هم اینترنت چون شغل خودم و شوهرم ومدرسه آنلاینه حدود یه تومن باشگاه و تغذیه بدنسازی شوهرم بیمه ماشینامون تغذیه هم عالی خداروشکر همه با هم میشه ۱۵ الی ۱۶ تومن البته من خیلی اهل خرید لباس وتغییر دکوراسیون و آرایشگاه نیستم اینا خودش خیلی هزینه بره