2733
2734
من یک ماهه دوست پسرمو تبدیل به شوهر کردم  بعد یک ماه بعدشم از عقد رفتیم تو خونمون😂😂😂😂

احسنت 🤣من پنج ماهه تونستم،واقعا تو این دور و زمونه سخته تبدیل کردن دوست پسر به شوهر ،طرف باید آدم حسابی باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا بفهمم ازدواجیه یا نه

ببین پسری که جدی باشه رفتارش با بقیه متفاوته از همین الانم تورو همسر خودش میدونه و به چشم ناموسش نگات میکنه

اول رابطه مشخص میکنه که من هدفم از دوستی اینه ک باهم ازدواج کنیم

درخواستای نا به جا نداره

از جونش مایه میزازه برات

مالی هرکاری از توانش بر بیاد میکنه

براش سنگینه حتی دو ساعت متوالی قهر باشی چه برسه به اینکه نباشی

احسنت 🤣من پنج ماهه تونستم،واقعا تو این دور و زمونه سخته تبدیل کردن دوست پسر به شوهر ،طرف باید آدم ح ...

نه جدی سخت نبود برای من و دوستمم همبنطور سختی توی کارش ندیدم

خودشون گیر دادن باااید بیایم خواستگاری که البته من نمیخوام ولی در هفته سه بار به خواهرش میگه که با مادرش اوکی کنن بیان خواستکاری از استرس تشنج میکنم از دستش و این کاراش🤦🏻‍♀️😓

2731
احسنت 🤣من پنج ماهه تونستم،واقعا تو این دور و زمونه سخته تبدیل کردن دوست پسر به شوهر ،طرف باید آدم ح ...

😎😎

چندتا دوست پسرهم که داشتم همشون تریپ ازدواجی بودن خداییش 

ولی  این دست پسراخریموازاینکه تبدیل به شوهرکردم به شدت خوشحالم

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵

سلام پسر اگه فکر اینه تا ۴۰ سالگی فقط روابط آزاد و سس.کی داشته باشه و ۴۰ سالگی با دختر ۲۰ ساله سالم ازدواج کنه رو به هیچ عنوان نمیتونی شوهرش کنی .پسری که فقط سر خوشی باهات می چرخه و سلیقه مد نظر ازدواجش نیستی رو به هیچ عنوان نمیتونی شوهرش کنی خلاصه اون دوست پسری که تا حرف ازدواج پیش میاد میگه عزیزم تو ازدواج کن به خاطر من موقعیت ازدواجتو از دست نده یا میگه حالا حالا ها زود واسه ازدواج ‌. و مگه همه چی ازدواجه اینجور پسر نمیخواد باهات ازدواج کنه  ولی اگه سریع میخواد بیاد خواستگاری و عقد کنین مرد زندگی و شوهر درست حسابی میشه تبریک میگم

2738
بااین حساب واقعا همای سعادتی😂😂😂🤦🏻‍♀️

😅توی این یه مورد تا الان رابطه درستی شکل نگرفته. به نظرم پیش اومدن عشق حیلی شانسیه. ازدواج خوب هم دنبالش نیستم راستش.مگر اینکه عشقی باشه.

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…
نه جدی سخت نبود برای من و دوستمم همبنطور سختی توی کارش ندیدم خودشون گیر دادن باااید بیایم خواستگاری ...

آخه خیلی دخترا رو دیدم چندین سال با پسرای مختلف بودن و به سختی ازدواج کردن اونم سنتی چون دوست پسراشون ازدواجی نبودن

آخه خیلی دخترا رو دیدم چندین سال با پسرای مختلف بودن و به سختی ازدواج کردن اونم سنتی چون دوست پسراشو ...

بستگی به آدمش داره و اینکه چقدر عاشقن چون زیاد دیدم خالمم بعد هفت سال دوستی ازدواج کرد