2737
2734
عنوان

وقتی فهمید مطلقه‌ام پیشنهاد داد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 42 پست
😐😐😐😐😐حالم از همه مردا بهم میخوره

یا خدا😐😐😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مث توم و متاسفانه تو جامعه هستن آدمای که این جور هستن و با داشتن زن دنبال من هستن من اول هاش ناراحت میشدم حرص میخوردم شوهر سابقم رو نفرین میکردم ولی الان  برام مهم نیس من به خودم اعتماد دارم که پاکم و به کسی محل سگ نمیزارم توم برات مهم نباشه من وتو راه سختی رو در پیش بیاریم باید قوی باشیم و محکم

2728
اگه دست من بود همه مردا رو میکشتم😆😆😆

کمک خواستی ندا بده😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2738

جامعه ما اینجوریه...از بس مردامون هیز و بیخود شدن کثافتا...البته تعداد محدودی هم اینحوری نیستن و باغیرت وخوبن ولی اکثرا همش دنباله هوی و هوس هستن ..تا بفهمن کسی تنهاس ومخصوصا مطلقه فکر میکنن دسترسی بهش اسونه...زنها نباید اجازه بدن بهشون مردی نزدیک بشه اینجوری اونام جرات نمیکنن همچین گوه خوریایی بکنن...ولی متاسفانه خیلی از خانمها چه مطلقه وحتی چه متاهل پا میدن به اینجور مردا برا همین پررو وبی حیاتر شدن

البته عزیزم ببخشیدا ببخشیدا

شما توی تاپیکه قبلیتون یجورایی خودتون  با زبونه بی زبونی رابطه خواستید..مردا هم که همینطوری هم تشنه هستن دیگه یذره چراغ سبز نشون بدین دیگه فبها....پس نباید از کسی دلخوری داشته باشین...

البته عزیزم ببخشیدا ببخشیدا شما توی تاپیکه قبلیتون یجورایی خودتون  با زبونه بی زبونی رابطه خوا ...

واقعا برات متاسفم با این طرز فکرت

من یه سوال کردم

با زبون و بی زبون هیچی نخواستم

الان تویی که همچین فکری کردی با اون یارو هیچ فرقی نداری!

چون اونم مثل تو همینقدر کثیف فکر کرده

واقعا که