2733
2739
عنوان

بچمو نوشت مهد حالا صدتا صاحب پیدا کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 35 پست
3 سال زوده 5 بزار عزیزم

نه عزیزم از سه سالگی باید روابط اجتماعی بچه تقویت شه.. ۳ سالگی سن استقلال هست و بچه خودش دوست داره مستقل باشه به مادرش نچسبه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
ب شوهرت بگو کی زورشو زد کی پوشک عوض کرد کی شب بیداریش و‌داشت فقط گوه خور نداشت ک ماشالله پیدا کر ...

شما با همین لحن و ادب با شوهر خودتون هم صحبت میکنین؟؟؟

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب شوهرت بگو کی زورشو زد کی پوشک عوض کرد کی شب بیداریش و‌داشت فقط گوه خور نداشت ک ماشالله پیدا کر ...

استغفرالله اون تسبیح من کو🙊

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین

بچه ها چون تو این دو سال خونه بودن وقتی تو محیطی مثل مدرسه و مهد قرار بگیرن زودتر مریض میشن. و خب همه خانواده ها رعایت نمیکنن و مثل هم نیستن مثلا بعضی از مادرها دیدم بچشون آبریزش بینی داره نگه نمیدارن تو خونه میفرستن مهد. همین شرایطو سخت تر میکنه. وگرنه اگر رعایت بشه بچه ها در امان هستن. 

واقعا بچه ها گناه دارن و نیاز دارن تو محیطی مثل مهد باشن و بازی کنن و آموزش ببینن .

ولی خب شرایط الان خیلی سخته

2731
چرا فضول، بالاخره بزرگتره و با تجربه و دلسوز پسر و نوه اش، راست هم گفته بچه های مهد همیشه مریضن ، یه ...

منم اینو قبول دارم و معمولا بیشتر مهدا خوب به بچه نمیرسن و بچه میره قاشق دهنی یکی دیگه رو برمی‌داره

ولی بچه باید در تعامل با بچه های دیکه باشه.. ما تو شهر غریب زندگی می‌کنیم و کسی رو ندارم اینجا،بچه ام رو کجا بفرستم با بچه ها  بازی کنه؟خونه ام تو خیابون اصلی هست و کوچه نداریم.. فامیل نداریم

مجبورم ببرم مهد واقعا نگرانم سن استقلالش الان هست ولی نمیتونم تو وضعیت کرونا بذارمش مهد

از طرفی بچه اس حوصله اش سر میره ماسک دهنش باشه و بازی کنه

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی
روان شناسا خیلی حرفا میزنن پسر منم خیییییییییییییییییلی وابسته بود حتی فقط از دست خودم اب یا غذا میخ ...

آره ایمو قبول دارم که همه حرفهاشون درست نیست ولی من تو کوچه بازی می‌کردم با بچه های همسایه،موقع مدرسه رفتن هم مشکل داشتم و نمیخواستم مامانم بره از پیشم،مجبور شد نشست تو کلاسمون

ولی اونهایی که فامیل ندارن تو شهرشون یا بچه نوه اول خانواده اس و بچه کوچیکی ندارن باهاش بازی کنه،مجبوره بفرسته مهد