2733
2739
عنوان

کیا بچشون عینکیه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 691 بازدید | 37 پست
دخترم آستیگمات بود از سه سالگی زد سه سال زد شمارش دقیق یادم نیست

ممنون تورو خدا دعا کن چشمای دختر منم زودتر خوب بشه عینک وبرداره،😭😭🙏🙏🙏🙏

برای برگشت ضررهای مالیم یک صلوات مهمونم میکنی؟
ممنون تورو خدا دعا کن چشمای دختر منم زودتر خوب بشه عینک وبرداره،😭😭🙏🙏🙏🙏

خوب میشه عزیزم حتما ی چیزی نذر کن 

منم انقد گریه میکردم و ناراحت بودم ک حد نداشت ی شب خاب امام زمان دیدم گفت دخترت چشماش خوب میشه ولی توهم پنج نفر ک تا حالا مشهد نرفتن بفرست برن مشهد

این تیکر  رسیدن به آرزوهام و حاجتامه میشه   همینجوری رد نشی یدونه صلوات برام بفرستی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب میشه عزیزم حتما ی چیزی نذر کن  منم انقد گریه میکردم و ناراحت بودم ک حد نداشت ی شب خاب امام ...

آخی عزیزم خدا نگهدار دخترت باشه حتما منم یک چیزی نذر میکنم با این قلب پاکت برا بچه منم دعا کن

برای برگشت ضررهای مالیم یک صلوات مهمونم میکنی؟
2731
دخترمنم از سه سالگی زد خوب شد خداروشکر الان نمیزنه نگران نباش اگه مرتب بزنه خوب میشه

سلام عزیزم.من پسرم ۴سالشه تازه فهمیدم نمره چشاش ۳ هست استیگمات و دوربین.گفتن باید عینک بزنه.دختر شما چ سنی خوب شد و شمارش چند بود؟؟

سلام عزیزم.من پسرم ۴سالشه تازه فهمیدم نمره چشاش ۳ هست استیگمات و دوربین.گفتن باید عینک بزنه.دختر شما ...

حتما مرتب بزن براش دخترمن الان هفت سالش فقط موقع درس میزنه

این تیکر  رسیدن به آرزوهام و حاجتامه میشه   همینجوری رد نشی یدونه صلوات برام بفرستی   
2738