2737
2734
عنوان

اونهایی که تیزهوشان دهم قبول شدن میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 27 پست

سلام عزیزم منم دارم واسه نهم به دهم نمونه درس میخونم خواستی درخواست بده تو واتساپ یه گروهی داریم اونجا ادت کنم شب ها گزارش درس خوندمون  رو میدیم و اینکه اگه هم راضی به شماره نبودی ایدی تلگراممو بدم 

من خودم روزی ۱۰ساعت به بالا میخونم

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ منابعی 

۳۱استان 

جویامجد

مبتکران

بقیه اش یادم نیس

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2731
مومو جان میشه عکس برنامت رو تو شخصی واسم بفرستی؟

برنامه ریزیمو؟

اره ، مثل اینکه نمیاد تو شخصی برنامه یه روز درس خوندنت رو بفرس همینجا ببینم چجوریه که یهو اشتباه پیش ...

بیا عزیزم 

واسه هرروز یه  برنامه مینویسم مونده به بیدار شدنم اینا 

تو اون یکی صفحه اش هم یدونه یه ساعته هس 

بعد توی یه کاغذ هم مینویسم ببینم تو یه یه هفته چقدر میخونم

2738
مومو جان چرا استراحت نزاشتی بین برنامت این اشتباهه ها

اخه خسته نمیشم که 

بعد امروز فهمیدم میگن کلاس های  انلاین و زبان اینارو  نباید حساب کرد اره؟

میگم چطوریه مثلا تو  برنامم واسه هردرس دو  ساعت  بزارم ولی یکیشو امروز ببینم یکیشو فردا  

چون یه ساعت  که ها واسشون میزارم تا هرروز نگاه  کنم احساس میکنم خوب نیست

با یه مشاور صحبت کن حتما کمکت میکنن

از  امروز برناممو عوض کردم بعد تا الان انگار خوب نمیخوندم از اول کلا  شروع کردم با یکی صحبت  کردم اون کمکم  کرد ممنونم گلم😘