2733
2739
عنوان

شوهرای شما از چ رفتار تون ناراحت میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 26 پست

خیلی ببخشید استارتر من شرمندم

با اجازتون 

عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم اگه مایل باشین ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید اموزشم میدم

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو عقدم تنها مشکلمون اینه که دلش میخواد هرشب هرشب برم خونشون بخابم که من نمیرم 😂

این روزهاقشنگہ دیگہ تڪرارنمیشہ بعدامیگے ڪاش بیشترباهم مے بودیم...ما۱۷سال پیش دوربودیم ازهم وقتے میومدیامنومیبردخونشون چندروزباهم بودیم ولے الان گاهے عقدڪرده هارومی بینیم حسودیمون میشہ😅

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم

جدبدا حواس پرت شدم شوهرمم سرزنشم میکنه میگه سربه هوایی 🙄😶

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
2731

خیلے خوبہ بہ رفتارهاے ناپسندتون اعتراف مےڪنید عالے ترمیشہ براے برطرف ڪردنش تلاش ڪنیدتا عزیزتر شیدپیش همسراتون😍

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
اره کلا آدم کم حرف و گوشه گیری ام 

منم همینم 

البته شوهر ندارم 

رل داشتم همیشه میگف تو با من راحت نیستی 

تو از من بدت میاد 

یا تو مشکل داری 

با اینکه از ته دلم دوسش داشتم ولی چون حرف نمیزدم زیاد و شیربن زبونی نمیکردم مث دخترای دبگه ، رابطمون تموم شد

منم همینم  البته شوهر ندارم  رل داشتم همیشه میگف تو با من راحت نیستی  تو از من بدت ...

خیلی دقت کن توی انتخابت من شوهرم برونگراس و با من اذیت میشه منم با پرحرفیهای اون اذیت میشم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

نمیدونم واقعا ناراحت میشه یا به شوخی میگه 

ولی در کل وقتی مثلا بین حرفام درباره همکلاسیای پسرم و اینا صحبت میکنم هی به شوخی میگه چشمم روشن و اینا 

که البته چند بار جدی باهاش حرف زدم که از واکنشش خوشم نمیاد ولی بازم بعضی وقتا همینکارو میکنه 

این روزهاقشنگہ دیگہ تڪرارنمیشہ بعدامیگے ڪاش بیشترباهم مے بودیم...ما۱۷سال پیش دوربودیم ازهم وقتے میوم ...

اره اینا رو منم میدونم ولی ما الان سه روز در هفته پیش همیم 

دیگ زشته بیشتر ازین پیش هم باشیم این چیزا رو که نمیفهمه شوهرم خب😂

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
مشکل اینه برا چیزای الکی ناراحت میشن    

عزیزم الڪے نیست یڪے میگہ شلختہ م یڪے میگہ زیاد آرایش مےڪنم یکے لباس نامناسب یڪے درونگراست یڪے ڪم حرفہ و.....