2733
2734
عنوان

دخترم شبها تو بیداری چیزای عجیب غریب میبینه ..کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4272 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر بزرگ من که 8 سالشه دو سه شبه همینطوره. از خواب می پره می گه تو اتاقم سوسکه. یا روی دستم سوسکه. می خواد بیاد پیش ما بخوابه. اینم بگم که تا شش سالگی تو اتاق ما براش جا می نداختم می خوابید بعد از به دنیا اومدن دومین پسرم دیگه تو اتاق جا نداشتیم مجبور بود تو اتاق خودش بخوابه که سر این موضوع کلی مشکل داشتیم که هنوزم هست. فقط منتظرم که پسر کوچکم زودتر بزرگ بشه و از شیر بگیرمش تا با هم تو یه اتاق بخوابن. اونوقت شبها دیگه بیدار نمیشه بگه می ترسم چراغ روشن کن و بیا پیش من بخواب و سوسک و مگس و ..........

امشب هم داره جاشو میندازه تو حال بخوابه میگه تو هم بیا با هم تو حال بخوابیم.

الهام جان
دخترت چیزیش نیست فقط می خواد پیش شما بخوابه همین.......البته این قصه سر دراز داره..........
من از بچگی از تاریکی میترسیدم و حتی وقتی از خواب هم میپریدم باز هم اون چیز ترسناکو میدیدم و هزیون میگفتم
از بچگی کنار مامانم یا خواهرم بودم الان هم اگه فقط یک شب شوهرم کنارم نخوابه وتنها بخوابم تا صبح تو خواب جیغ میزنم وتا وقتی چراغ روشن نشده از شوهرم فرار میکنمو میترسم

اگه تجربه منو بخوای کسی که از تاریکی بترسه دیگه میترسه وقتی میخواد بخوابه شبخواب روشن کن
و وقتی که شبها دخترت داره خواب میبینه فقط چراغو روشن کن
دخترت بیش فعاله حتما یکی دو سال دیگه پیش روانپزشک برو کم کم شیطونیاش زیاد میشه و زندگیتو به آب و آتیش میکشه خوابهاش هم به خاطر ترسیدن و حساسیت خودت از حشرات داره و یا یکی از حشرات ترسوندتش و تهدیدیش کرده حتما بعد از خواب دیدنش چراغا رو روشن کنین و بغلش کنین و نازونوازش و بعد باکمی شوخی و خنده بخوابونش
عزیزم من خودم از بچگی از تاریکی ترس داشتم الان با داشتن دو تا بچه باز م دارم
دخترم هم همینجوری بود تا نه سالگی هر وقت از خواب میپرید گریه میکرد با توجه به تجربه تلخ خودم بهش گفتم هر وقت بیدار شدی در بزن بیا پیش خودمون تا اینکه خود به خود ترسش ریخت ولی مادر من اصرار داشت که خیالاته باید تو اتاق خودت بخوابی برای همین این ترس تو وجود من رخنه کرد ...
دو تاریخ زیبای زندگی ام 6 خرداد پارسینا و 20 فروردین پانیذ