2733
2739
عنوان

تو رو خدا کمک کنید اونایی که شیر دوش پمپی داشتن بیان کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 22 پست
این عالیه ببین الان عکس گزاشتم امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

بعد کلا شیرتون باهاش کم نشد راحت بود کتر کردن باهاش

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
این عالیه ببین الان عکس گزاشتم امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

اسمش چیکو درسته 

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرت چند ماهشه پودر گالاکتومید خوردی؟

۲ ماه و ۲۳ روزشه الان نه نخوردم اخه بخورم که چی وقتی تا سینمو میزارم دهنش جیغ میزنه میگم بخرم اگه خوب بود شیر تونستم بدوشم باهاش بعد پودر بخورم 

بعد کلا شیرتون باهاش کم نشد راحت بود کتر کردن باهاش

ن عزیزم تا شش ماه بچمون شیر خودمو دادم بعدش هم دلبخواهی ندادم اره خییییییییلی راحته از همه شیر دوش ها راحتره 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
مامان گل  شما همین عکس رو نشون هر لوازم طبی نشون بدی برات میاره قیمتش هم خیلی مقبوله

مرسی عزیزم خدا خیرت بده هر چی میخوای بهت بده

فدات عزیزم من خودم خیلی سختی کشیدم سر پسرم  جوری که از بچه متنفر شدم اعصابم به هم ریخته

ای به خدا منم الان هر مدل شیر خشکی میهرم اصلا بهش نمیسازه الانم تو مدفوعش خوبه از شنبه اسهال بود ۳ روزه تو مدفوعش خوبه از دیشب خوب شده اما هنوز بیرون رویش زیاده

2738