2733
2739
زنگ نزن شرکت بزار  بفهمه ازش راضی نیستن عزیزنباید عضر خواهی میکردی  یکساعت هیچی نداره نه ن ...

اخه من امکانات نداشتم منزل نبود محل کار تازه اسباب کشی کردیم 

میگف با وجود بچه برو بگیر 

من از تایم ظهرم زدم برات اومدم منت میذاشت!

خب پولش میگیره میتونس قبول نکنه من که نگفتم ناهار میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زبون که داشتی الحمدالله؟جدی برخورد میکردی وایسادی قشنگ بهت زور گفته حالا اومدی اینجا ما چیکار کنیم ...

منم اخرش باش دعوا کردم

اما .هم عذاب وجدان میگیرم که نداشتم ناهار بگیرم هم اینکه میگم نکنه ...اخه دوست دارم با این شغل خوب رفتار کنم که سوتفاهم براشون نشه

اما نذاشت چون اون باهام بد حرف میزد خیلی دعوای الکی کارشون هم سبک فقط یه تی کشیدن و گردگیری..

عجب ادمای پرویی ‌

من خودم دوسه باری خونه یکی کارکردم تشنم شده بود روم نشد اب بخورم تازه کمتر اونیکه باید میگرفتم گرفتم ازش یعد اینا...🤧

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2728

عزیزم من درجریان تاپیکات هستم مبارکت باشه سالن ان شالله پرازخیروبرکت باشه برات🙏

خودت تو چه شاخه ای تخصص داری یا میخوای فقط مدیریت کنی؟منم عمیقا وقلبا دلم میخواد سالن بزنم البته من سالهاست کارمیکنم 

2738
چون نفرینم کرد که انشالله ب حال و روز ما بیفتی منم خیلی خداترسم .بااینکه ب خودم میرسم بی حجابم ولی ...

خانمی دیگه این ماجرا ازفکرت بده بیرون بعدشم به حرف گربه سیاه بارون نمیاد بیخیال باش ولی دفعه بعد شما کارفرما اون کارگر   این بشه تجربه برات