2737
2739
عنوان

فتوشاپ یا حسابداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 23 پست
تهشکه میخوای جایی استخدام بشی  عزیزم

بله درسته 🌺

به نظرتون 6ماهه میتونم یاد بگیرم؟

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید کمتر فتوشاپ خیلی راحته

ببخشید کار چطوری میشه برای فتوشاپ پیدا کرد؟فقط یه سایت فریلنسر میشناسم

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
ببخشید کار چطوری میشه برای فتوشاپ پیدا کرد؟فقط یه سایت فریلنسر میشناسم

الان اکثر جاها که نیرو میخوان زده فوتوشاپ بلد باشه تو با فتوشاپ خودت میتونی ادیت عکس انجام بدی تو اینستا و ...تبلیغ کنی با عکاسا کار کنی کم کم پیشرفت کنی الان ادیت عکسم انقدر مشتری داره طرف  بجای آتلیه میده بهت عکس بچشودرست کنی تومنظره و ... تو اینستا پیج بزنی تبلیغ کنی و کار بگیری

الان اکثر جاها که نیرو میخوان زده فوتوشاپ بلد باشه تو با فتوشاپ خودت میتونی ادیت عکس انجام بدی تو ای ...

خیلی ممنونم بابت راهنماییتون❤️❤️❤️

سلام روزتون بخیر

به نظرم اگر فتوشاپ رو یاد بگیرید راحت تر میتونید کار پیدا کنید چون خودتون میتونید به صورت آزاد و توی حوزه های مختلف مثل روتوش و طراحی بنر و کارت ویزیت و ... سفارش بگیرید که بعد از یه مدت کار کردن و داشتن نمونه کار میتونید درآمد خیلی خوبی داشته باشید

من خودم از طریق پیج singim_ir فتوشاپ رو یاد گرفتم الان درآمد خیلی خوبی دارم. یه پکیج جامع دارن که اگه تهیه کنی راحت میتونی فتوشاپ رو تو دو هفته یاد بگیری. توی سایتشون هم که اسمش سایت سین جیم هست هم مطالب خوبی میذارن

2738
سلام روزتون بخیر به نظرم اگر فتوشاپ رو یاد بگیرید راحت تر میتونید کار پیدا کنید چون خودتون میتونید ...

مرسی از نظرتون🌹