2737
2739
عنوان

شوهر یا دوست پسرتون تاحالا سورپرایزتون کرده واسه تولد و....

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا ما ازین شانسا نداریم.   شوهرم که اصصصصلا سوپرایز کردن بلد نیس خودشو قبلش لو میده    ولی من همیشه سوپرایزش میکنم

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
2728
2740

اره هم خانواده و داداشم هم شوهرم  ولی هر دفعه لو میره سوپرایزاشون 

بس که ضایع بازی در میارن  

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙

نه بعد از هفده سال زندگى 

سورپرايز نمى كنه 

قبلش بهم ميگه مى خوام برات طلا بگيرم برو انتخاب كن

يا هر چى لازم دلشته باشم ميگه قيمت بگير مدلشم انتخاب كن

تا حالا سورپرايز نشدم😂😁

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
نه بعد از هفده سال زندگى  سورپرايز نمى كنه  قبلش بهم ميگه مى خوام برات طلا بگيرم برو انت ...

وای دقیقا شوهرم سر بارداری میخواست برام هدیه بگیره زنگ زد گف با مامانت برو ی گردن بند انتخاب کن میخوام برات بخرم   ی ماه پیش هم گف ی شلوار دیدم تو بازار خیلی قشنگه ی دونه برات میخرم سوپرایزت میکنم 🥴🥴   بخدا

وای دقیقا شوهرم سر بارداری میخواست برام هدیه بگیره زنگ زد گف با مامانت برو ی گردن بند انتخاب کن میخو ...

😂👌

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2706