2737
2739
من ازدواج نکردم،ولی دوست دارم زنم صلیته و بی حیا و بی چشم و رو و کمی هم نمک نشناس باشه،   &nbs ...

چقدرررر خوش سلیقه😂😂

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای جان🙏❤

زنده باشید ..... تا جایی که خاطرم میاد یه جایی از تاپیکهاتون نوشته بودین که یه مساله کوچیکی بین شما و داماد خانواده پیش اومد ...اوایلش برام قابل فهم نبود ....اصلا باورم نمیشد تا اینکه یا روز خودم تجربه ش کردم ....

توروخدا به منم یاد بده ذاتا زمختم!😁

تو تاپیک هام یه حدودش را گفتم .تاپیک اول و تاپیک چطور ازدواج کردم .بخوام بگم یه سریال چندین قسمتیه ...

تو اینستا هم اکانت دارم .امضام نوشتم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738
زنده باشید ..... تا جایی که خاطرم میاد یه جایی از تاپیکهاتون نوشته بودین که یه مساله کوچیکی بین شما ...

عزیزم .خیلی سخته چنین تجربه ای داشتن 🥺

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
دختر گرانبها  میشه چند تا سوال ازتون بپرسم ....‌من تاپیکهاتون رو خیلی جالب و اموزنده میدیدم .. ...

بگو عزیزم 🥺

جواب منو نمیدین ؟

ببخشید تو یه تاپیکی بودم و هشدار زیاد شد یهویی .ندیدم تون .دیر دیدم ❤