2733
2734
عنوان

چرا این گوشتا دور تیغه ی چرخ گوشت گیر میکنن+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2631 بازدید | 38 پست
فداتون بشم من الهی.درست شد

خدا نکنه 

چرخ کرده ها نوش جونت😁

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
خنده دار گفتی 😑 آخه گوشت سفت مگه هست که چرخ گوشت نتونه چرخش کنه

اره گوسفند ماده که شکم زاییده باشه گوشتش سفته 

گوسفند نر گوشتش نرم و لطیف و خوشمزه ست

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گوسفند ماده که شکم زاییده باشه گوشتش سفته  گوسفند نر گوشتش نرم و لطیف و خوشمزه ست

بلی میدونم منظورم نسبتش به چرخ گوشت بود 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
یعنی تاثیرداره؟منم چندبار چرخ کردم این چیزاگیرکردتوش پشیمون شدم کلا

خیلی یعنی چیزی گیر نمیکنه .البته به چرخ یکم فشار میاد ،یا چون دوبار منجمد میکنیم میگن خوب نیست ولی از گوشتهای چرخی بیرون بهتره .تکه تکه میکنم میزارم فریزر .بعد فرداش میارم بیرون درحدی که تکه ها جدا شن  از هم گرمشون میکنم و همون‌طور منجمد میندازم تو چرخ گوشت  راحت و سریع چرخ میکنم .بعد یا مصرف میکنم ( بهتره ) یا دوباره بسته بندی میکنم میزارم فریزر

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728
برو دیگه  🤭 زود بیای ها ، منو ریپ بزن بگو نتیجه رو

درست شد فدات شم

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
نمسدونم یعنی برعکسه

بعضی چرخ گوشتا باید گوشت نیمه یخ زده باشه تا کار کنن از مامان من اینجوره

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
درست شد فدات شم

😍😍😍👍🏼👍🏼👍🏼 خداروشکر، بعد هی میگن نی نی سایت بده

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
😍😍😍👍🏼👍🏼👍🏼 خداروشکر، بعد هی میگن نی نی سایت بده

نه واقعا چیزای خوبم هست 

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
2740