2733
2739
عنوان

کسی بوده بچش انحراف چشم داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 23 پست
فقط عینک داد؟ نگفت ببند؟ با عینک هم انحراف دیدی؟؟

آره فقط عینک داد.چیزی نگفت .الان تقریبا یک هفتس میزنه.فعلا هم با عینک گاهی انحراف میبینم

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم عزیزم ولی تنبلی چشم داره دخترتون بهش تمرین بدید تو اینترنت سرچ کنید یکیش اینکه روزی یه ساعت ی ...

نه چیزی نگفت فقط گفت یک ماه عینک بزنه دوباره برگرده 

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2728
منم بچه بودم اینجوری بودم بهش میگن تنبلی چشم اگه گاهی اونجوری میشه و ثابت نیست دکتری که رفتید دکتر ن ...

عزیزم دختر منم همینطوره بهش میگن انحراف پنهان چشم های دختر من اصلا تنبلی نداره فقط گاهی منحرف میشه یکیش

فعلا دکتر میگه تحت کنترل باشه ولی از یه دکتر دیگه هم وقت گرفتم براش توکل به خدا امیدوارم خوب بشه اینم نگرانم همش یهو اینطور شده

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
خیلی ناراحتم واسش خدا کنه با عینک خوب بشه.در حالت عادی خوبه ولی باهام حرف میزنه ی چشمش هی می‌ره بیرو ...

عزیزم خوب شد دخترتون؟؟ دختر منم انحراف پنهان داره😔😔

عزیزم خوب شد دخترتون؟؟ دختر منم انحراف پنهان داره😔😔

نه متاسفانه .واسه دختر شما شدیده؟چه کارایی کردید براش؟

نه متاسفانه .واسه دختر شما شدیده؟چه کارایی کردید براش؟

نه خفیفه حتی دکتر هیچ درمانی نداده گفته هر ۶ ماه ببرم واسه کنترل

چشماش تنبلی هم اصلا نداره گفت خیلی خوبه من خیلی نگرانم دختر من گاهی مشخص میشه از روبرو ولی تو نگاه به بالا و گوشه چشمش کمی مشخصه که خودم فقط میفهمم

از یه دکتر دیگه هم وقت گرفتم ببینم اون چی میگه 

برلی بچه شما از اول بود؟ دختر من ۵ سالشه از پاییز اینطور شده موقع استرس و عصبانیت و خستگی میشه

2740
نه خفیفه حتی دکتر هیچ درمانی نداده گفته هر ۶ ماه ببرم واسه کنترل چشماش تنبلی هم اصلا نداره گفت خیلی ...

نه دختر منم ی دفعه اینطور شد.دکتر اول عینک داد دو ماه.. بعد ی ماهم با چسب روزی دو ساعت چشماشو میبستم .ولی خوب نشده.دختر منم گاهی اینطور میشه.مردمک چشم چپش رو به بیرون انحراف پیدا می‌کنه.نمیدونم بخدا منم درمونده شدم هر وقت اینطور میشه می‌خوام بمیرم.حالا باز باید ببرم دکتر ببینم چی میگه.