2737
2734

چقدر ما ایرانیا یا شیعه ها بصیرت داریم بهشت که مال ماست جهنم برای غیر شیعه است حالا خوب کتابهای علامه طباطبایی ،بروجردی آیت الله سیستانی یا مجلسی دیگران هست خیلی مغروریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه عزیزم ❤️ هر موقع وقت کردی

عزیزم من هر دو منبع رو خوندم هر دو که یکیست 

باب  ها رو کامل هم خواندم. 

اولا هر دو منبع جملات یکی هست. 

ایشان راجع به خودش میگه که هر کسی اومد بعد من و گفت من عیسی هستم بدانید دروغ میگه این آیات هم که به شما گفتم گواه آن باشد که گمراه نشوید. 

کل باب رو مطالعه کردم چندبار. 

اینجا مسیح میگه:

آنگاه اگر کسی به شما گوید: "اینک مسیح در اینجا یا در آنجا است " باور مکنید

زیرا که مسیحیان کاذب و انبیا کذبه ظاهر شده، علامات ومعجزات عظیمه چنان خواهند نمود که اگرممکن بودی برگزیدگان را نیز گمراه کردندی

آنگاه علامت پسر انسان در آسمان پدید گرددو در آن وقت، جمیع طوایف زمین سینه زنی کنندو پسر انسان را بینند که بر ابرهای آسمان، با قوت و جلال عظیم می‌آید؛

عزیزم من هر دو منبع رو خوندم هر دو که یکیست   باب  ها رو کامل هم خواندم.  اولا ...

پسر انسان کیه؟😁

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2728
عزیزم من هر دو منبع رو خوندم هر دو که یکیست   باب  ها رو کامل هم خواندم.  اولا ...

اره 👌یکیه

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
پسر انسان کیه؟😁

خودش 

پدر 

پسر 

روح القدوس. 

من اتفاقا دوست مسیحی دارم و من باب این باهم صحبت کردیم. 

گفت خود مسیح برای ما منجی هست. پسر انسان یعنی خودش... 

بعدم نمیشه بریم به صرف یک آیه بگیم اونا به امام زمان ما اعتقاد دارند.. 

خودش  پدر  پسر  روح القدوس.  من اتفاقا دوست مسیحی دارم و من باب این باهم صحب ...

عزیزم منم یه مدت یک استاد مسیحی داشتم.

خیلی فلسقه میاورد که این منظورش امام زمانه.....

هر کدوم از این اشخاص لقب های خاصی دارن توی انجیل

مثلا من ندیدم و نخوندم جایی حضرت مسیح لقب جدیدی رو به خودش نسبت بده.

و این پسر انسان یک لقب جدیده که فقط توی این باب ها بیان شده و بشارت میده به قیام و حکومتش.....

و ما توی بحارالانوار هم از امام صادق اگر اشتباه نکنم حدیث داریم که حضرت مسیح با امام زمان، میان که حجت رو بر مسیحی های زمانه تمام کنن😍

برم بگردم این حدیث رو پیدا کنم الان

عزیزم منم یه مدت یک استاد مسیحی داشتم. خیلی فلسقه میاورد که این منظورش امام زمانه..... هر کدوم از ...

اسم استادتون چیه جسارتا؟ 

جاهای دیگه از انجیل هم که نامبرده (پسر انسان) دیگه کدام باب هاست؟ 

2740
اسم استادتون چیه جسارتا؟  جاهای دیگه از انجیل هم که نامبرده (پسر انسان) دیگه کدام باب هاست؟&nb ...

اره چند صفحه دیگه هم به جز این دو مورد دیدم👌

باید برم دفتر رو ببینم😁

استاد احمدی

قبل انقلاب پدرشون میاد ایران و دیگه موندگار میشه.

چند سال بعد همون سال های انقلاب ازدواج میکنن با یه مسیحی ایرانی .اون دفترخونه بهشون میگه فامیلیشون رو عوض کنن.اینا یادشون میره و جدی نمی‌گیرن......تا حدود ۲۰ سال بعد که بچه هاشون دانشجو بودن

چون تو یکی از محله های شیعه نشین بودن،بابت این که بچه شون اذیت میشده.و خود پدره مسلمان شده همون مقطع.

میرن و این فامیل رو میزارن. فامیل امام جماعت مسجد محل بوده

الانم تا جایی که میدونم از ۴ تا بچه ۳ تاشون این فامیل رو دارن،برادر بزرگتره قبول نمیکنه این فامیل رو و الانم فرانسه زندگی میکنع