2733
2734
عنوان

بیاین بگم برادر شوهرم چه دعوایی راه انداخت😪😟😥😞

| مشاهده متن کامل بحث + 56470 بازدید | 684 پست
عزیزم اخه من شش بار رفتم واسه فوت اقوام اونا گفتم لا اقل به زنگ میزد 

اگه هم بخوایم یر به یر حساب کنیم شما شش بار رفتی خونه مادر و پدر جاریت ، نهایت خواسته ت باید این بود که فقط و فقط جاریت هم تو مراسمای خانواده ی شما بیاد و تسلیت بگه ، چون پدر و مادرت که نرفتن توی مراسمای خانواده ی جاریت خودت رفتی ، تو درواقع اصلا حساب و کتاب دید و بازدید ، رفت و اومدت از پایه اشتباه بوده ، من جات بودم هر جور شده از دل جاریم درمیاوردم

سه صفحه خوندم همه هم به استارتر ایراد گرفتید که چرا پرتوقعی اتفاقا توقعش به جاست  درسته نس ...

رفت و آمد نبوده

فقط رفت بوده اونم به زور مادر شوهرش

در نتیجه شاید اصلا اونا مایل هم نبودن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سه صفحه خوندم همه هم به استارتر ایراد گرفتید که چرا پرتوقعی اتفاقا توقعش به جاست  درسته نس ...

درسته 6 بار ایشون رفته ولی جاریش باید بیاد . 6 بار پدر مادر شون نرفتن که از پدر مادر جاری انتظار دارن .

ایشون رفته برای جاری

جاری بیاد برای اشون 

اگه هم بخوایم یر به یر حساب کنیم شما شش بار رفتی خونه مادر و پدر جاریت ، نهایت خواسته ت باید این بود ...

دقیقا . الان اگر عید بره خونه پدر و مادر جاری.

جاری باید عید بیاد . نه پدر و مادر جاری

اگر نیومد یعنی علاقه ای نداره ایشون خونه پدر مادرشون بره

2728
نه شما نه شوهرت حق اعتراض و گلایه نداشتین مگه تسلیت زوریه؟ نهایت شما هم مقابله ب مثل میکردین

عزیزم جاری اومده که . استارتر از پدر و مادر جاری انتظار داره .

اگر طرف و اقوام جاری فوت کرد استارتر که باید بره . پدر مادرش نباید برن

استارتر رفته سمت خانواده جاری سر زده باید جاری بیاد 

پدر و مادر استارتر 6 بار نرفتن که از پدر و مادر جاری انتظار داره

خو عزیزم بعضی وقتها تا با یکی رفت و آمد داری که اصلا فامیلت نیستن مثل دوستهای خونوادگی 

اادم کلا باید با کسایی رفت و امد داشته باشه که اونا هم این رابطه رو دوست داشته باشن

2738
کاش این کارو نمیکردی اخه گناه داشت😔

به جون دخترم اصلا قصد من دعوا نبود اصلا هم روحمم خبر نداشت که مادرشوهرم بره به برادرشوهرم بگه من میخواستم مادرشوهرم ادب شه که هر دفعه منو نبره اونجا