2737
2739
عنوان

یه وام خونگی شرکت کردم خیلی پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 22 پست
بزار بگم چجوری تقلب میکنن البته منظورم حضوری هاست  کسیو ک میخوان اسمش در بیاد کاغذشو نیم ساعت ...

وووی اولین باره می‌شنوم 

نه این مسولش میاره تو جمع بعد به یه نفر میده قرعه میکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر من یه وام خونگی شرکت کردم ماهی 400اونوقت هروقت اسمت دربیاد تو قرعه کشی از رو پولت 400تومن بر ...

واا این چه سمیه؟

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
2728
وووی اولین باره می‌شنوم  نه این مسولش میاره تو جمع بعد به یه نفر میده قرعه میکشه

همیشه ب اون یه نفر میده؟

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
وای چرا؟

چون گفته دارم زحمت میکشم...من که راضی نیستم...والا قرعه اولی رو واسه خودش برمیداشت بیشتر راضی بودم

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2738