2737
2739
عنوان

درد مقعدی در پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 40 پست
سلام عزيزم پروژسترون مصرف مى كنين؟ مى تونم بپرسم از كى مشكلات مقعد و روده دارين؟ اخه منم سونو و ا ...

هر نوع چسبندگی به معنی اندومتریوز هست؟چون عمل فیبروم داشتم نگرانم چسبندگی داده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا شما اندو داشتید یا نداشتید...

نميدونم والا

شنبه نوبت دكتر دارم باز

احتمالا اندو ب روده هام زده و مشكل گوارشى و التهاب و چسبندگى پيدا كردم،كليه هامم درد دارن

شما كلونوسكوپى هم شدين؟چندساله مشكل گوارش دارين؟

اگ معجزه بشه منم مشكلم فقط گوارش باشه و اندو نباشه

از فكروخيال ديوونه شدم 

2731
علاعم گوارشش نداربد درسته؟؟ کلا اندو داربد ولی؟مگه سونو مخصوص اندو نشدید؟

علايم گوارشى دارم درد روده و مقعد و دفع دردناك و…

درد كليه و مثانه و 

ازنايشca125مجدد دادم ك تو دوماه ٤برابرشده اندو من قطعى شد متاسفانه

اگر امكانش دارين واسه سلامتى و ارامشم دعا كني

علايم گوارشى دارم درد روده و مقعد و دفع دردناك و… درد كليه و مثانه و  ازنايشca125مجدد دادم ك ...

انشالله خدا سلامتی بده عزیز دلم 

گلم منظورم اینه قبل از اینکه علاعم گوارشی داشته باشید وکولنوسکوپی بشید تایید شده بود که اندومتریوز رحم دارید؟

یا اصلا نمیدونستید؟

تو کولنوسکوپی طبق پاتولوژی متوجه شدن اندومتریوز هست؟

فقط تو پریودی علاعم دارید یا همیشه؟

2740

[QUOTE=277921989]علايم گوارشى دارم درد روده و مقعد و دفع دردناك و… درد كليه و مثانه و  ازنايشca125مجدد دادم ك ...[/QUOTE

من ca125,دادم ۳۳ بود ....از شما که ۸خیلی پایین بوده ...رنج نرمال شما چند زده بود ؟

منم درد های پریودیم خیلی شدید هست و پاها ران ضعف پا لگن درد دارم وتیر کشیدن مقعد .....ممکنه یعنی اشتباه تشخیص داده باشن؟؟

[QUOTE=277921989]علايم گوارشى دارم درد روده و مقعد و دفع دردناك و… درد كليه و مثانه و  ازنايشca ...

نه عزيزم من بخاطر درد شكمى خفيف رفتم سونو دادم گفتن اندو دارين بعد مجدد تكرار كردم اندو نديدن و ازمايشca125عددش ٨ بود گفتن اندو ندارين

بعد كم كم مشكلات گوارشيم شروع شذ گفتم حتما مشكل روده است ولى منى ك اصلا درد پريودى نداشتم درد لگن و مثانه و رحم پيدا كردم ودرداى شديد مقعد و روده ك دوباره ب اندو شك كردن رفتم ام ار اى دادم نرمال بود و سونو حديد هم نرمال

ولى ازمايش ca125من ٤برابر شده ك نشون ميده التهاب بدنم زياد شده امروز ديگه دكتر قطعى تشخيص اندو داد و گفت فروردين بيا عمل لاپاراسكوپى

من بيچاره تازه ٥ماه قبل لاپاراسكوپى كيسه صفرا انجام دادم

وزنم ١٠كيلو تو يه سال اخير كم شده بود خيلى مشكلات داشتم و تحت تنش بودم از لحاظ حسمى هم كلا ضعيفم،حال روحيم خيلى خراب شده هنوز نتونستم باور كنم

نميدونم بايد چيكار كنم

اگ يبار عمل مى كردم تموم ميشد غصه نمى خوردم ولى بيمارى مادامالعمر و مزمن هست درمان نداره دارو نداره هر روز هم ب يه جا حمله مى كنه الان واسه من ب روده و  حالب كليه حمله كرده ديگه معلوم نيست كجاهارو گرفته باشه تو عمل معلوم ميشه

ولى در مورد شما نميدونم 

شايد علامتون طبيعى باشه و ربطى ب اندو نداشته باشه و فقط همون مشكل گوارش باشه چون تير كشيدن مقعد در حد خيلى كم رو بعضيا تو پريودى دارن و تا حدى طبيعيه

چون واسه منم اول سندروم روده تحريك پدىذير تشخيص دادن ولى چون من يه دفعه كلى علايم پيدا كردم خب يكم عجيب بود و علايمم هى بيشتر ميشد يه علامت ثابت نداشتم مرتب يه چيز ب مشكل مى خوره يبار مثانه يبار كليه يبار روده و….. 

ولى ميدونم ك اندو نازايي مياره بخاطر چسبندگى و كيفيت پايين تخمك ها

حالا شما واسه اينكه خيالتون راحت شه برين دكتر سونو تخصصى اندو بنويسه بربن سونو دكتو سعادت انجام بدين اون تخصصش اندوعه

البته واسه منو تشخيص نداد ولى واسه ٩٩درصدو تشخيص ميده و دكتر خوبيه

اگر ام ار اى هم گفتن بدين برين بيمارستان نيكان اقدسيه اونجا معتبره و قبولش دارن

انشالله ك ب. حق على شما مشكلى ندارين اصلا استرس نگيرين همه ك مثل هم نميشن 

نه عزيزم من بخاطر درد شكمى خفيف رفتم سونو دادم گفتن اندو دارين بعد مجدد تكرار كردم اندو نديدن و ...

عزیز دلمی ...انشالله که همه چیز درست میشه ...الان طبیعیه نگرانیت ...اما به مرور خدا کمکت میکنه و ایشالله که بعد از عمل دیگه هیچوقت عود نمیکنه 

کولنوسکوپی شما نمونه دادن پاتولوژی؟متخصص گوارش حین کولنوسکوپی تشخیص داد علت التهاب و چسبندگی روده اندو هست؟

شما قبلا اصلا درد پریودی نداشتید ؟

درد مقعد شما هم فقط روز اول هست همزمان با درد پریودیتون؟

ببخش گلم خیلی سوال پرسیدم تو این اوضاع ....