2737
2739
عزیزم اگر همین مخالفین تا امروز به بچه هاشون واکسن های روتین هم نمیزدن الان کلی بچه معلول و مریض داش ...

همون واکسن نوزادارنم عارضه داره شما مطالعه نداشتی در مورد عوارض تمام واکسنها پیشینشون قربانیانشون

قصه تمام واکسنها یکیه هر بار یه مریضی با اهداف شوم بین مردم انداختن و واکسن بخوردشون دادن

من خودم مخالف واکسنم هیج وقت هشتک واکسن نزدم و دنبالش نبودم

اجباری کردنش توهین ب شعور فرده بلاخره اونی ک مخالف بخودش زحمت داده تحقیق کرده مطالعه کرده ب این نتیحه رسبده ضرر داره جونمون ک بازیچه نیس 

ما نمبخاییم سازمان بهداشت جهانی صهیونیست یهودی که خدا خودش گفته دشمن مسلمانان هستند برامون تصمیم بگیرن و واکسنهای تجاریشون رو رایگان در اختیار ما قرار بدت

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
همون واکسن نوزادارنم عارضه داره شما مطالعه نداشتی در مورد عوارض تمام واکسنها پیشینشون قربانیانشون ق ...

عجب یعنی شما به بچت واکسنای روتین و نمیزنی؟

عجب شهامتی.دمت گرم بابا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب یعنی شما به بچت واکسنای روتین و نمیزنی؟ عجب شهامتی.دمت گرم بابا

شهامت نیس مطالعه کردم تحقیق کردم دیدم عوارضش خیلی بیشتر ایمنی هم نمیده پس نزدم... واقعا این درست نیس که بخاطر یه تقلید کورکورانه ک از اول گفتن واکسن خوبه ب بچها بزنید سرمون رو بکنیم تو برف و بزنیم... این همه الکی سرمون تو گوشیه بجای اتلاف وقت دنبال چهارتا چیز مفید باشیم مطالعه کنیم تحقیق کنیم... واکسنها همه عارضه دارن و ب زدنشون نمیارزه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
همون واکسن نوزادارنم عارضه داره شما مطالعه نداشتی در مورد عوارض تمام واکسنها پیشینشون قربانیانشون ق ...

خدا دقیقا تو کدکم‌ایه از قران‌گفته سازمان بهداشت جهانی دشمن مسلماناس.زمان نزول قران اصلا همچین‌چیزایی بود؟.

با همین‌حرفا اعتقادات مردم و سست کردین

2728
شهامت نیس مطالعه کردم تحقیق کردم دیدم عوارضش خیلی بیشتر ایمنی هم نمیده پس نزدم

افرین.حرفی نمیمونه براتون که حتی حاضری جون بچت و به خطر بندازی.

اون بچه خدای نکرده درگیر فلج اطفال بشه البته خودت پاسخگوی معصومیتش میشی

خدا دقیقا تو کدکم‌ایه از قران‌گفته سازمان بهداشت جهانی دشمن مسلماناس.زمان نزول قران اصلا همچین‌چیزای ...

خدا گفته یهود دشمن مسلمانه

سازمان بهداشت جهانی هم یهودیه

افرین.حرفی نمیمونه براتون که حتی حاضری جون بچت و به خطر بندازی. اون بچه خدای نکرده درگیر فلج اطفال ...

ببین تو اصن بمن بگو ببینم سازنده واکسن فلج اطفال کیه؟ ببینم اطلاعاتت حداقل در اندازه یه اسم هست؟ اگه اره بسم الله بشین بحث کنیم تا بهت بگم واکسن چیه

شهامت نیس مطالعه کردم تحقیق کردم دیدم عوارضش خیلی بیشتر ایمنی هم نمیده پس نزدم... واقعا این درست نیس ...

عزیز دلم چرا فکر میکنه تنها خودت علم و اگاهی داری.بقیه هم‌عین خودت جونشون عزیزه و قطعا با مطالعه سمت هرچیزی میرن.میدونی چرا شدیم جهان سوم.چون با مردمی و سرو کار داریم ک هرکس خودشو عقل کل میدونه و فکر میکنه بالاتر از بقیس

2738
ببین تو اصن بمن بگو ببینم سازنده واکسن فلج اطفال کیه؟ ببینم اطلاعاتت حداقل در اندازه یه اسم هست؟ اگه ...

من با شما بحثی نداریم.یعنی با کسایی که انقدر جاهلن حتی برای جون بچه هاشون ارزش قائل نیستن هیچ بحثی ندارم

عزیز دلم چرا فکر میکنه تنها خودت علم و اگاهی داری.بقیه هم‌عین خودت جونشون عزیزه و قطعا با مطالعه سمت ...

شما با مطالعه سمت واکسن نرفتی بقول چون از نوزادی زدن و گغتن خوبع رفتی.... من و شما ب نتیجه نمیرسیم یکن از پیشینه واکسنها بخون خودت متوجه میشی من. متعصب نیستم ک سر جون بچم ک ب سختی بعد سه تا سقط بدستش آوردم بازی کنم من در موردش تحقیق کردم ب این نتیجه رسیدم و همیشه یادت باشع علم طب مدرن تا ابد درست نخادهد گفت

شما با مطالعه سمت واکسن نرفتی بقول چون از نوزادی زدن و گغتن خوبع رفتی.... من و شما ب نتیجه نمیرسیم ی ...

بنده هم از پزشکی اطلاعات گرفتم ک مخالف طب شیمیایی هست و از تحصیل کرده های اسرائیل هست پزشکی که تلفیق طب سوزنی و مغتاطیس انجام میده.

بقول ایشون مردم تو جهل بمونن خیلی بهتره.البته جهل زمانی که به دیگران اسیب نزنن.

نه جهلی که وقتی دو نفر واکسن نزنن باز عامل انتشار بیماری میشن.اونایی ک داغ دیدن تو کرونا میفهمن من چی میگم.امیدوارم جهالتتون پشیمونتون نکنه.لاقل سر بچت