2733
2739
عنوان

اشتباهی شیاف دیکلوفناک ۱۰۰ زدم به بچه یکسالم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 18 پست

سلام بچه هامنم همین اشتباهو داشتم خیلی مواظب باشین اصلن اتفاق خوبی نیست.پسرم ۱۸ ماهه بود و آنفولانزا گرفته بود شیاف دیکلو ۱۰۰ به جای استام زدم بهش و ۶ ساعت بعد فهمیدم.بردیم بیمارستان به خاطر تب بستریش کردن.دکترش میگفت دوز مصرفی ۳ونیم برابر میزان عادیه.وممکنه برای کبد یا کلیه ش مشکل پیش بیاره.خداروشکر بعد از ۳ روز تست خون مخصوص کبد و کلیه گرفتیم نرمال بود. که دکتر گفت خدا رحم کرده که طوریش نشده.

سلام بچه هامنم همین اشتباهو داشتم خیلی مواظب باشین اصلن اتفاق خوبی نیست.پسرم ۱۸ ماهه بود و آنفولانزا ...

عزیزم خداروشکر خطر رفع شده

ایشالله همیشه سلامت باشه

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم می دونم خیلی گذشته اما برای بچه شما مشکلی پیش نیومد ؟

من هم دیشب همین اشتباه رو کردم اومدیم آزمایش خون و ادرار بگیرن دارم سکته میکنم پسرم هست ماهشه 😭

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
عزیزم می دونم خیلی گذشته اما برای بچه شما مشکلی پیش نیومد ؟ من هم دیشب همین اشتباه رو کردم اومدیم آ ...

عزیزم ببخشید من پیامتون رو دیر دیدم امیدوارم حال پسرتون خوب باشه البته خطری هم نداره پسر من بلافاصله بعد شیاف تبش قطع شد و حالش کامل خوب شد

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
2731