2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخالق خوب زیاد دارم ولی بد هم دارم
بد:حوصله تموم کردن پروژ هام رو ندارم کلا در هر موردی و اینکه معمولا خیلی دیر تصمیم میگیرم و زود نظرم عوض میشه و اینکه کلا آدم بی قیدی هستم که نوی خیلی از موارد برام بد میشه اصلا فکر کنم ریشه نموم اخلاقای بدم بی قید بودنمه
بدترینش اینه که خیلی گذشته نگرم همش حسرت گذشته هارو میخورم و کاش و کاشکی میکنم
بهترینشم اینه که مهربونم
از روزی که مادر شدم دیگه نتونستم بدون شرمندگی به چهره مادرم نگاه کنم ...
بهترین : مهربونی....سرم توی لاک خودمه....دلسوز غریبه و اشنا....ساده و بی شیله پیله....محاله کسی رو مسخره کنم........

بدترین: شدید بی سیاست ......از وقتی بچه دار شدم غرغرو شدم و داد میزنم.....زودرنج......احساس خستگی و پوچی
بدترین: زود رنج...عجول....زود عصبی میشم...بسیار لجباز ....بعضی وقتها خیلی ببخشید خر میشم

بهترین:بهترین پرستار برای بیماران....اصلا دروغ نمیگم....مهربون...راز دار...پشت سر کس حرف نمی زنم و حرف بیار و ببر نیستم
آنقدر مهربون بودم که حالا باید به خیلی ها ثابت کنم که خر نیستم!!!!!
بدترین :دیگران به راحتی از اخلاقم سو استفاده میکنند.ناز شوهرم رو خیلی میکشم همیشه
بهترین:تا یه گناهی میکنم سخت عذاب وجدان میگیریم بخصوص برای غیبت کردن
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹