2737
2734
چسب گیاهی خریدم

اولا خدا شفای عاجل بده🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

اگه واقعا قصد داری بزاری مژه هات ریخته  اکستیشن کن چندین ماه واست میمونه 

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رو پلکت خوب فیکس میشه؟ تو نی نی سایت دیدم خیلیا ناراضی بودن میگفتن از روی پلک بلند میشه شما از کجا ...

بله با انبر 

از نجف اباد (اصفهان ) خریدم 

خیلی خوب بود 

چون به چسب حساسیت دارم تو مجالس مگنتی میزدم 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
مژه ندارم همش ریخته.بخاطر شیمی درمانی میترسم دچار عفونت بشه چشمم نتونم کاری بکنم

کدوم شهری

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
اولا خدا شفای عاجل بده🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻 اگه واقعا قصد داری بزاری مژه هات ریخته  اکستیشن کن چندی ...

مرسی عزیزم

واقعا چندین ماه میمونه؟

حساسیت نده؟ اخه من چسب گیاهی خریدم پلکم به چسب پلاستیکی حساسیت داره

2740
کرج

اها شهرمون بودی میفرستادم پیش دوستم درست میکرد واست 

برو کاشت مژه هیدن و یاد بگیر  خوبه . ی چسب خوب بخری و مژه ریلی  خیلی خوبه و اسون

من حال ندارم زیاد بیرون برم.مریضیم واسم نا نمیزاره

صب رفتم کمی خریدم کردم.الان فکرمیکنم کوه کندم

این اموزش رو میشه رو چشم خودمون انجام داد؟

بله با انبر  از نجف اباد (اصفهان ) خریدم  خیلی خوب بود  چون به چسب حساسیت دارم تو ...

چه خوب

والا منو ناامید کردن گفتن دنبالش نگرد. وگرنه خودم دنبال مگنتی بودم

قیمتش چقدره؟

چقدر رو چشات میمونه؟ بلندنمیشه از رو چشمت؟

چه خوب والا منو ناامید کردن گفتن دنبالش نگرد. وگرنه خودم دنبال مگنتی بودم قیمتش چقدره؟ چقدر رو چش ...

بلند نمیشد

۳ سال و نیم پیش ۱۲۰ گرفته بودم الان نمیدونم چنده

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
من حال ندارم زیاد بیرون برم.مریضیم واسم نا نمیزاره صب رفتم کمی خریدم کردم.الان فکرمیکنم کوه کندم ...

اره عزیزم کاری نداره 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2706