2733
2734
عنوان

تو رو خدا نینیمو دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 296 پست
سلام عزیزم خوبی نی نی چطوره؟

سلام عزیزم خوبی

بچه م همچنان بیمارستانه

ان شاالله با دعای شما سلامتیش رو به ذست میاره

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
نی نیت خوب شده عزیزم؟ خودت بهتری خداروشکرعزیزم؟

سلام دوستم

من خوبم شکر

اما نینیم هنوزم بیمارستانه  خیلی دعاش کن 

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی بچه م همچنان بیمارستانه     ان شاالله با دعای شما سلامتیش رو به ذست می ...

ان شالله خیلی زود خبر مرخصی و سلامت کاملش رو میدی

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
ان شالله خیلی زود خبر مرخصی و سلامت کاملش رو میدی

ممنونم دوستم

2728
سلام گلم خوبی  نی‌ نی چطوره خوبه خداراشکر؟😍

سلام عزیزم خوبییی

فدات شم

از بیمارستان خدا رو شکر مرخص شده

یه جوجه کوچولو که خیلی مراقبت میخواد...همش ۱۵۰۰ بود تحویلم دادن  

سلام عزیزم خوبییی فدات شم از بیمارستان خدا رو شکر مرخص شده یه جوجه کوچولو که خیلی مراقبت میخواد.. ...

ای جااان خداراشکر خدا حفظش کنه، قدمش مبارک باشه 😍😍😘😘

التماس دعا 

🙏🙏🌹🌹

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738
سلام گلم حال نینیت چطوره خیلی تو سایت دنبالت بودم اسم کاربری یادم نبود

سلام دوست خوبم

ممنونم که به یادم بودی  

نی نی خدا رو شکر مرخص شد...خیلی کوچولو و کم وزن...اما  خدا رو شکر که الان کنارمه

خدارو شکر عزیزم بیشتر بهش برس اولویت اولت نی نی باشه

حتما