2737
2734
عنوان

سوال درباره دوست پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 43 پست
میدونی نمیاره بعد دوبارم ازش خواستی؟ میدونی بعد دوبار گفتنت نمیاره ولی هنو باهاش تو رابطه ای؟

یه درصد گفتم شاید بیاره....حالا منتظرم قهر کنم دعوا کنیمممم

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
من خودش حواسش هس میاره ولی خب اگ چیری ازونجایی ک میخاد بره نیاز داسته باشم حنما میگم 

دوست پسرت شعور داره برا من ادا گاوارو درمیاره🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من سوغاتی اورد از شمال رفتیم بیرون ی پلاستیک پر کلوچه و لواشک  بهش گفتم الان نمیتونم ببرم ...

عهههه اخیییییی ...اره خب راس میگی

2731
چیکار کردی براش؟

صدتا  کار انجام دادم براش ...از تولد و روز مرد گرفته کادو بخرم و کیک و فلان ...تا دانشگاه رفتنش که ۸ صبح پامیشدم امتحاناشو من میدادم بجاش درس میخوندم....جقم یه سوغاتی نیس؟برا پولش نمیگما برا ارزشی که باید بزاره برام ...

اون خودش باید بدون اینکه تو بگی شعورش برسه اصن لازم نیس که تو بگی عزیزم. اگه خودش شعور داشته باشه ب ...

شعور نداره .....حداثل برا من شعور ندارع...منم مخصوصا گفتم سوغاتی برا من اوردی ؟که بفهمونم بهش ازش توقع داشتم شاسد خجالت بکشه 

یه درصد گفتم شاید بیاره....حالا منتظرم قهر کنم دعوا کنیمممم

قهر کنیم دعوا کنیم؟

عزیزم کات مبکنی 

اگه مشکل مالی داره که بیجا کرده وارد رابطه شده و دختر مردمو علاف کرده این نشون میده که اصن ادم مسئولیتپذیری نیس فقط دنبال رفع نیازای خودشه و دیگران براش اهمیتی ندارن 

اگه مشکل مالی نداره و نمیگیره نشون میده ایشون نه تنها رفتار با یه خانوم بلکه حتی اداب اجتماعی هم بلد نیس یعنی دو روز پیش از غار اومده بیرون 

2738
نه منم خیلی نمیدم ...اما روز مرد و تولدش حتما میدم...

خب دیگه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
قهر کنیم دعوا کنیم؟ عزیزم کات مبکنی  اگه مشکل مالی داره که بیجا کرده وارد رابطه شده و دختر مر ...

ابجی دقیقا ففط دنبال رفع نیازای خودشع😔فهمیده دوسش دارم ول نمیکنمش ....بعدا دقیقا هم علاف کرده منو....تقصیر خودمه که هنوز موندم باهاش ۲ ساله

خب دگ یعنی حق دارم یه سوغاتی بده یا نهه؟

حق ک خب داری ولی اگ گفتی نگرفته دیگ محل نده

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜