2737
2734
عنوان

یعنی خدا بگه بگذر من نمیگذرم از این شخص

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 42 پست

فضولی و عقل تو سرش نیس 

چون هر طور هم باشه فوقش باید می‌گفت عروسی کردی بسلامتی؟ ن ک واضح بگ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

چقد بی تربیت بی فرهنگ مسجد م میره  اصن میره برا چی حیف مسجد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرت یکم زیادی حساس نیستی؟🤔

نه عزیزم من اصلا حرفای مادر شوهرمو به دل نمیگیرم اما این خانوم میگه زن شدی پیش چند تا خانوم و خندید به مسخره

چند سال قبلم من تک فرزند بودم به مامانم میگفت بچه بیار نگو میخواسته زخم زبون بزنه به مادرم الان که داداش دار شدم میگه الان وقت بچه بود !!!

2731
باید به ایشون گفت مگه شما مسیول چک کردن بکارت بقیه هستی  واقعا زشت بوده حرفش  حتی مادر ا ...

حتما میخواسته خواستگاری کنه از اینجا شروع کرده🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

واقعا بد حرف زده

اصلا زن بودن جنسیته اون یه تیکه گوشت چیه اخه

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪

فقط اونایی که میگن فقط یک سوال بوده 

مثلا یکی ازتون بپرسه چرا اینقدر چاق شدی 

چرا اینقدر لاغر شدی 

چرا اینقدر زشت شدی 

چرا اینقدر جوش زدی 

بنظرتون فقط یه سواله؟

ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
2738
فقط اونایی که میگن فقط یک سوال بوده  مثلا یکی ازتون بپرسه چرا اینقدر چاق شدی  چرا اینقدر ...

من نمیدونم عزت نفس کجا رفته 

مگه میشه ادم از این چیزا ناراحت نشه

مگر‌اینکه تو محیط خونه زیاد شنیده عادی شده براش

وگرنه این سوالا خیلی خیلی زشته

درخواست دوستی ندین لطفا🌸 من مادر سیندرلا هستم و البته مادر زن شاهزاده 😁
من نمیدونم عزت نفس کجا رفته  مگه میشه ادم از این چیزا ناراحت نشه مگر‌اینکه تو محیط خونه زیاد ...

اره واقعا تعجب میکنم چون خاله بزرگم اجازه نمیده اینجور سوالا رو بپرسه اصلااا

فقط اونایی که میگن فقط یک سوال بوده  مثلا یکی ازتون بپرسه چرا اینقدر چاق شدی  چرا اینقدر ...

خب توی مسجد و روصه و..خیلیا از این حرفا میزنن،خانمای قدیمی هستن

ما با توجه به فرهنگ اونا گفتیم نه فرهنگ خودمون

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
خب توی مسجد و روصه و..خیلیا از این حرفا میزنن،خانمای قدیمی هستن ما با توجه به فرهنگ اونا گفتیم نه ف ...

این خانوم میگه زن شدی پیش چند تا خانوم و خندید به مسخره

چند سال قبلم من تک فرزند بودم به مامانم میگفت بچه بیار نگو میخواسته زخم زبون بزنه به مادرم الان که داداش دار شدم میگه الان وقت بچه بود