2737
2739
عنوان

ای یو دی گذاراش بیاین لطفا.بچم ده کیلو و اونطرفاست

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 22 پست
من ک نباید استفاده کنم کار همسرمه ک قبووول نمیکنه😬😬😬

بیخود که قبول نمیکنه..

تو به خودت آسیب بزنی که اون لذت ببره عزیزم؟؟!

بگو همینه که هست..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برند کاپوت چه نوعش؟ من بعدش خیلی سوزش میگیرم معذرت میخوام

عزیزم منم همینجوری بودم ولی با این خوب شدم.همه نوعش خوبه گلم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
پس کدوم روش بهتره؟ کاندوم ک همسرم قبول نمیکنه قرص هم خوردم بهم نساخت  طبیعیم ک اعتماد نمیشه ...

منقطع.

بریزه بیرون . دستمال کاغذی چیزی.

اگه ایشون قبول نمیکنه

تو ام قبول نکن!

بدنتونو داغون میکنید که مثلا آقااا کان دوم قبول نمیکنع؟!

ولی تو داغون کردن بدنتو قبول میکنی؟

من واقعا نمیفهمم

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
چرا همسرت قبول نمیکنه؟ از لذتش کم میشه؟  بعد شما عوارض قرص یا آیودی رو تحمل میکنی به هیچ جاش ن ...

چ کنم

اره میگه با کاندوم هیچی نمیفهمم😐😬

میگم کاندوم زنانه چطوریه 

تا حالا ندیدم ولی هر چی فک مینم نمیتونم تصور کنم اخه چجوریاس

2738