2737
2739
عنوان

کسی اردکان یزد هست؟چجور شهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2382 بازدید | 35 پست
ن من اقلیدم

اقلید نیامدم اما شیراز هم خوبه بازارش اگر مثل اینها باشه رفتید اردکان برای خرید لباس و کیف و کفش اذیت میشید اما فروشگاه های زنجیره ای داره مواد خوراکی هرچه خواسته باشی دارن از گوشت و مرغ و سیفی جات و عطاری و.... همش داشتن هرچه می‌خواستیم لیست میکردیم همه چی داشتن  

اقلید نیامدم اما شیراز هم خوبه بازارش اگر مثل اینها باشه رفتید اردکان برای خرید لباس و کیف و کفش اذی ...

ممنون

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو نت دیدم همش خونه هاشون گلیه خیلی بده ک اینجوری انگار روستا

😂😂😂😂😂اردکان ثروت مند ترین شهر ایران،اون بخش تاریخیشه،خخخخممخ

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2728
مثلا مغازه و اینا زیادداره پاساژ و اینا

در حد یه شهر مثلا ۶۰ تا ۷۰ هزار نفری مراکز خرید داره.انچنان لوکس و شیک نیستن.خیلی معمولی.

بافت شهر کاملا سنتی و قدیمیه.البته خود شهر یزد هم اینطوریه. بیشتر بافتش سنتی هست.اردکان به یزد خیلی نزدیکه.از امکانات یزد هم میتونه استفاده کنه اگه اردکان براش کافی و خوب نبود.بعد دیگه اینکه شهر امن و آرومیه.برا زندگی خوبه.چون به یزد خیلی نزدیکه من میپسندم.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...